Томаківський професійний аграрний ліцей запрошує на навчання ...

(для перегляду відео-презентації в контекстному меню обрати команду "Відкрити в новому вікні")

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Державні заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області пропонують здобувачам освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України продовжити навчання на своїй базі доступними можливостями та наявними ресурсами закладів.

Консультації з зазначеного питання можна отримати у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за телефоном 066-575-11-46, а також заповнити анкету за наступним посиланням:

https://forms.gle/Sx3qDFV9Fo7CFDc5A

Разом крокуємо до перемоги!

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

ГШЩЗЗЩДЗДЗЩД

"ПРОФТЕХОСВІТА - ВЕКТОР УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ"

Професійна освіта сьогодні, кар'єра завтра...(презентація)

ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ "Державні символи України"

"Державні символи України"(презентація)

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського 16 лютого 2022 року оголошується ДНЕМ ЄДНАННЯ.

Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов’їну.

Без неї – ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами… Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі… Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі,

у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі…

(фрагмент: Володимир Сосюра)

показати фото

Година спілкування "Основні правила безпечної роботи в Internet"

Пам'ятайте! Безпека в Інтернеті актуальна й говорити про неї потрібно не лише один раз на рік, а постійно!

Участь здобувачів освіти ДПТНЗ ТПАЛ у Всеукраїнському онлайн-флешмобі "Разом для найкращого Інтернету!"

показати фото

ПАМ'ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна... Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го... Її важко буде дочитати до крапки...

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, - власні життя! Сім років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні.

показати фото

15 лютого

15 лютого ми віддаємо шану солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов'язок, беручи участь у бойовий діях у різних, розкиданих по всьому світу країнах.

Сьогодні до Томаківського професійного аграрного ліцею завітав Сисолятін Анатолій Федорович, учасник бойових дій в Афганістані. Анатолій Федорович розказав нам, як проходила його служба. Учні задавали питання, на які отримували дуже цікаві відповіді.

Також була розповідь про Афганську війну від Савенко Тетяни Валеріївни та презентація від Козиряцької Валентини Костянтинівни.

Пам'ятати про подвиг тих, хто сьогодні не з нами, турбуватися про тих, хто втратив своє здоров'я у страшних війнах, - це вже наш святий обов'язок.

Не залишаймося осторонь «афганських» проблем, підтримуймо та допомагаймо нашим захисникам кожен на своєму рівні!

І нехай завжди над нами буде високе синє небо і світить яскраве сонце!

Нехай в Україну повернуться довгождані мир і спокій, щастя і радість!

показати фото

14 лютого

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ДПТНЗ ТПАЛ у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Активісти ліцею - учні групи #1 "Кухар.Офіціант" спекли та пригостили смачнющими пряниками здобувачів освіти та колектив ліцею.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання!

29 січня

Сьогодні в Україні згадують події 29 січня 1918 року, відомі як бій під Крутами.

Цього дня на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний-схід від Києва відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією М. Муравйова та 300-ми національно-свідомими київськими студентами, що захищали підступи до Києва.

Бій тривав 5 годин.

Ми вшановуємо героїзм української молоді, яка загинула в нерівному бою, відстоюючи зі зброєю в руках українську державність. Ці молоді хлопці тоді, у холодному січні 1918 р., подали усій нації приклад беззавітного служіння українській справі. Саме завдяки тому подвигу, який здійснили українські патріоти під Крутами, було затримане швидке просування російських військ до столиці УНР. А, головне, – цей бій мав непересічне значення для гартування національного духу українців. Можна сміливо стверджувати, що якби не Крути, то інакшим був би рух опору у 20-ті, 30-ті і 40-ві роки ХХ століття.

У той день під Крутами молоді хлопці виконали свій обов’язок та поставлене бойове завдання – призупинили наступ ворога на цій ділянці фронту.

СЛАВА УКРАЇНІ!

22 січня

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

показати фото

2022 рік

ВІТАЄМО ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Вступив у свої права рік ТИГРА.

Нехай він буде радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючими успіхом і везінням, нехай збереже вірну дружбу, примножить багатство і нагородить міцним здоров'ям, творчим натхненням, оптимізмом і позитивом, щирою взаємною любов'ю, нехай він повністю оправдовує Ваші очікування.

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, особливій теплоті та радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

АРХІВ НОВИН

Архів новин 2022 року
Архів новин 2021 року
Архів новин 2020 року
Архів новин 2019 року
Архів новин 2018 року
Архів новин 2017 року
Архів новин 2016 року
Архів новин 2015 року
Архів новин 2014 року
Архів новин 2013 року
Архів новин 2012 року