25 листопада

До вшанування роковин пам'яті Голодомору в Україні в ліцеї проведено урок-пам'яті "Біль серця України" з показом презентації "Голгофа голодної смерті".

показати фото

ТИЖДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

З 18 по 22 листопада у ліцеї, з метою формування у здобувачів освіти екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадської позиції, проходив тиждень енергозбереження.

В рамках тижня були проведені круглий стіл "Енергозбереження - справа кожного громадянина", конкурс малюнків серед учнівських груп ліцею та виставка літератури на енергозберігаючу тематику.

показати фото

21 листопада

Сьогодні до Дня Гідності та Свободи для учнівської молоді ліцею було проведено урок з переглядом відео-матеріалів про події, що відбулися у листопаді 2013 року — лютому 2014 року, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

показати фото

08 листопада

Сьогодні, напередодні дня писемності та мови, здобувачі освіти ліцею взяли участь у радіодиктанті національної єдності, що транслювався зі студії UA: Українське радіо. Диктант проводив доцент Київського університету ім.Б.Д.Грінченка Олександр Авраменко.

показати фото

28 жовтня

Сьогодні для учнів навчального закладу викладачем історії та бібліотекарем було проведено урок-пам'яті загиблим у Другій світовій війні з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. У..........

показати фото

ПОЇЗДКА НА ХОРТИЦЮ

В рамках тижня історії з метою розвитку почуття патріотизму, національної свідомості та любові до рідного краю, для учнів ліцею було організовано виставку до Національного заповідника "Хортиця".

Захоплююча розповідь екскурсовода, майстерно відтворена козацька січ та чарівні пейзажі надовго запам'ятаються молоді та їх наставникам.

показати фото

ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ В ЛІЦЕЇ

З 15 по 18 жовтня у ліцеї було проведено тиждень історії присвячений Захисникам України в різні періоди історії. В рамках предметного тижня були проведені такі заходи:

- 15 жовтня. Тематична екскурсія до районного історико- краєзнавчого музею з метою висвітлення козацької доби; періоду II світової війни; війни на сході України.

показати фото

- 16 жовтня. Зустріч з учасниками АТО-ООС (старшина Осипенко О.О. та ст.солдат Писанка А.М.)

показати фото

- 17 жовтня. Анонс книжкової виставки про війну з Росією на території України; Про книги воїнів-письменників і поетів.

Анкетування здобувачів освіти до Дня захисника України «В якій Україні ви хотіли б жити?»

Аналіз педагога-експерта. Анкетування свідчить про розуміння здобувачами освіти поняття та сутності незалежної держави, про патріотичну налаштованість учнів та їх ідентифікацію з незалежністю України. Здобувачі освіти розуміють, що означає втрата територіальної цілісності держави.

Результати анкетування

показати фото

- 18 жовтня. Підсумок тижня історії. Перегляд документальних стрічок про захист території України; Відвідування фотомеморіалу «Томаківчани, які загинули за незалежність України» та вшанування пам’яті загиблим на сході України.

показати фото

НІ - БУЛІНГУ, НІ - ЦЬКУВАННЮ...!

Детальніше - у розділі "ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ" - "СТОП, БУЛІНГ!"

18 жовтня

Сьогодні перед слухачами освіти та педагогами ліцею виступила завідувачка сектором у справах сімейної, гендерної політики та оздоровлення дітей управління соціального захисту населення Томаківської РДА СПІРІНА Л.М. щодо питання торгівлі людьми. Молоді ліцею була продемонстрована презентація на тему; "Торгівля людьми - сучасна форма рабства" та роздані інформаційні буклети.

Інформаційний буклет. "Торгівля людьми - це не міф, це реальність!"

показати фото

16 жовтня

Кожної осені до Дня козацтва, Дня захисника України та Святої Покрови у ліцеї проводиться гра "Козацькі наснаги". Юнаки змагаються в спортивних видах, а дівчата показують свої вміння в кулінарії, а саме готуванні козацького кулішу.

показати фото

11 жовтня

Сьогодні у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею для здобувачів освіти I-го курсу був проведений бібліотечний урок-презентація інформаційного центру навчального закладу. Молодь ліцею ознайомилася з роботою центру, з переліком літератури, історією навчального закладу. Кожний учасник по закінченню уроку отримав пам'ятку читача та мав змогу залишити свої враження та побажання на "дереві очікувань".

показати фото

04 жовтня

Сьогодні учні ліцею вітали своїх наставників з Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти! В актовій залі лунали слова привітання, пісні, веселі жартівливі сценки.

Педагоги були дуже вдячні своїм вихованцям за увагу та щирі привітання!

показати фото

Вже традицією стало восени до Дня вчителя проводити у ліцеї виставку осінніх поробок. То ж цього разу ліцеїсти в рамках виставки "Осінь-чарівниця" позмагалися своїми вміннями...

показати фото

23 вересня

Сьогодні у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею викладачем історії Поляковим В.П. та бібліотекарем Козиряцькою В.К. був проведений урок на тему "Прагнемо миру" присвячений Міжнародному дню миру.

показати фото

02 вересня - ДЕНЬ ЗНАНЬ

02 вересня у ліцеї відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

З вітальним словом до здобувачів освіти звернувся директор ліцею ФІЛЬ В.А. Побажав вихованцям успіхів у навчанні, здійснення мрій, педагогічному колективу - творчих успіхів у роботі, наснаги, терпіння та удачі...

На перший урок дзвінким ліцейним дзвоником запросили учнів Мільчарек Варвара та Опалатенко Владислав.

показати фото

НОВИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ КЛАС

Згідно рішення обласної ради від 22.02.2019 №438-16/VII нашому закладу було затверджено залишок коштів освітньої субвенції минулих років у розмірі 243900грн. на придбання комп'ютерного класу.

Через систему ПРОЗОРО був придбаний сучасний комп'ютерний клас на суму 242460грн.в кількості 16 машин (15+1)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14 травня в ліцеї відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ для учнів загальноосвітніх шкіл Томаківського району. Наші гості відвідали навчальні кабінети, прийняли участь у майстер-класах, завітали до майстерні перукарів, музейної кімнати. В актовій залі перед ними виступив заступник директора з НВР Оксенюк Олег Валентинович, розповів про професії, яким навчають у навчальному закладі, про правила вступу до ліцею, відповів на питання учнів. Далі перед гостями виступила агітбригада. В їдальні всіх охочих пригостили смачними пиріжками.

показати фото

26 квітня

Сьогодні колектив працівників та учнів ліцею прийняли участь у вшануванні пам'яті загиблим на Чорнобильській АС та покладанні квітів до меморіалу ліквідаторам катастрофи.

"МІСТО МАЙСТРІВ"

18 квітня на базі Томаківської ЗОШ №2 відбувся профорієнтаційний захід для здобувачів освіти Томаківського району Дніпропетровської області та пленарна дискусія за участі представників органів виконавчої влади, роботодавців та галузевих профспілок. Цей захід організовано Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та навчально-методичним центром Дніпропетровської області з метою визначення стратегії розвитку регіону в рамках освітніх реформ та співпраці профтехосвіти Дніпропетровщини із соціальними партнерами відповідно до потреб ринку праці регіону..

Томаківський ліцей представив 15 майстер-класів для здобувачів освіти шкіл, висвітливши всі професії яким навчають у нашому закладі. Майстер-класи були для всіх вікових категорій учнів починаючи від початкових класів і закінчуючи випускниками.

Викладачі та майстри в/н інструктували учнів шкіл з наступних майстер-класів:"Безпека дорожнього руху", "Бізнес-план", "Рахуємо на рахівницях", "Веселі вареники", "Іноземна мова як інструмент майбутньої професії, "Збережи своє життя", "Навчальна техніка", "Електрообладнання вантажного автомобіля" (тренажер), "Слюсарна справа", "Нарізання різьби", "Сільськогосподарська техніка в пазлах", "Моделювання: правильні многокутники і многогранники","Коса - дівоча краса", "Мистецтво манікюру" та "Юний картингіст".

Здобувачі освіти мали змогу власноручно нарізати різьбу, робити вироби з металу, ліпити вареники, навчитися перукарській майстерності, ознайомитися з сільськогосподарською технікою та вантажним автомобілем, спробувати себе в якості водія та тракториста, навчитися моделюванню, освоюти облікові операції та інше.

показати фото

"У квітів своя мова. Вони мовчать, але говорять багато про що!"

12 квітня до Дня довкілля, у рамках акції "Квітка - це гарний початок", учні та колектив навчального закладу висадили на квітниках ліцею нарциси та конвалії.

показати фото

УВАГА, УВАГА! Працює гурток з КАРТИНГУ

Нарешті це сталося! 10 квітня в Томаківському ліцеї відбулося відкриття гуртка з КАРТИНГУ! Запрошуємо учнів ліцею та учнів 7-9 класів шкіл о 15.00 кожного дня для безкоштовних занять у нашому гуртку.

Довідки за телефоном: 0979728138

СМІХ ВРЯТУЄ СВІТ! НАШ ДЕБЮТ

«Сміятися не гріх над тим, що видається нам смішним» - під такою назвою 5 квітня у Томаківській ОТГ пройшов щорічний гумористичний конкурс «Art Smile».

Команда ліцею «7 smiles» вперше взяла участь, і, хоча не увійшла в список призерів, виступила дуже цікаво та гідно.

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

показати фото

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

02 квітня учень 3-го курсу ФОМЕНКО ОЛЕГ зайняв I місце в обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку серед здобувачів освіти Дніпропетровської області.

Вітаємо Олега та викладача з бухгалтерського обліку Краснокутську Валентину Георгіївну за підготовку до участі в олімпіаді.

показати фото

26 березня

26 березня найспівочіші здобувачі освіти Томаківського ліцею взяли участь у ІІ етапі конкурсу-огляду художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти» в м.Апостолово. З нетерпінням чекаємо на результати!

показати фото

23 березня - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 березня в Томаківському професійному аграрному ліцеї відбувся День відкритих дверей.

Для гостей були проведені: екскурсія навчальним закладом; виступ енергійної агітбригади; майстер-класи з: бухгалтерського обліку, слюсарної справи, технічного обслуговування, водіння легкового автомобіля.

ВПЕРШЕ для бажаючих проводився майстер-клас з картингу!

ЗАПРОШУЄМО всіх бажаючих до гуртка «Юний картингіст» (телефон для довідок (097)972-81-38)

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

показати фото

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

В Томаківському ліцеї працюють волонтерські загони. Традиційними заходами в діяльності волонтерів є проведення операцій "Доброго ранку, ветеране”, Від серця до серця”, "Ветеран живе поруч". Трудові десанти надають посильну допомогу ветеранам війни та людям похилого віку мікрорайону ліцею в підготовці до зимового періоду, у проведенні весняно-польових робіт та ін.

В рамках учнівської акції "ДОБРЕ ДІЛО" вихованці ліцею відвідали ветеранів 2-ї Світової війни і ветеранів праці Переяславця Василя Васильовича, Ганоцьку Олесю Григорівну, Храмову Надію Василівну, а також Третяк Тетяну Петрівну - матір офіцера, який загинув на сході України, з наданням допомоги по домашньому господарству.

показати фото

ТИЖЕНЬ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

З 11.03 по 15.03 у ліцеї проводився тиждень економічних дисциплін. В рамках тижня відбувся комплекс заходів:

11 березня - відкриття тижня. Обговорення плану заходів.

12 березня – з метою зростання громадської нетерпимості до корупції та особистого залучення учнів до протидії корупції стартував конкурс відеороликів серед учнівської молоді «Ми – стоп корупції».

13 березня - участь в анкетуванні учнів ТПАЛ «Щоб бути підприємливим треба діяти».

14 березня – проведення загального уроку-гри з економіки на тему «Права споживача», метою якого було: застосовування предметних та життєвих компетентностей з економіки на практиці, розвиток критичного мислення та громадянської активності учнівської молоді.

Підведення підсумків тижня економічних дисциплін відбулося 15 березня.

Методична розробка уроку-гри з економіки

показати фото

МАСЛЯНА

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це й смачне, і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

Тож 05 березня представники нашої дружної ліцеївської родини відзначали свято Масляної у с.Михайлівка та пригощали всих охочих смачними млинцями та іншою випічкою.

показати фото

ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДИВОГРАЙ ПРОФТЕХОСВІТИ

28 лютого у ліцеї проводився I тур обласного конкурсу художньої самодіяльності "Фестивальний дивограй профтехосвіти"

показати фото

Учні навчальних груп демонстрували свої художні номери у 5-ти номінаціях. Було дуже цікаво і весело. Учасники конкурсу приклали всі свої вміння, всю свою харизму і артистизм, були активними і прагнули до перемоги.

Номінація "НА КРИЛАХ ТАНЦЮ".

показати фото

Номінація "ДЗВІНКІ ГОЛОСИ".

показати фото

Номінація "ВОЛОДАРІ СМІХУ".

показати фото

Номінація "МЕЛОДІЇ ДУШІ".

показати фото

ПІСЕННИЙ ДИВОГРАЙ".

показати фото

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами. ВІТАЄМО!

показати фото

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

27 лютого у ліцеї розпочався турнір з волейболу присвячений пам'яті ветеранів ліцею Каряки Ф.Ф., Приходька І.П., Яременка О.В., Ковальова Г.Д.

Сьогодні відбулася зустріч між командами навчальних груп 113 та 115. З рахунком 2:0 перемогли юнаки групи 115. Також відбулася зустріч між збірними педагогічних працівників і командою дівчат. Перемогу здобула збірна педагогів.

Самою запеклою була гра між збірною викладачів та майстрів виробничого навчання і командою юнаків групи 114. З рахунком 2:1 перемогла збірна педагогічних працівників. МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

ЧЕКАЄМО НАСТУПНИХ ІГОР!

показати фото

І ЗНОВУ ПЕДАГОГІЧНО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ...

26 лютого в ліцеї для викладачів загальноосвітніх та спецдисциплін проводився тренінг "ПРОФЕСІЙНА МОБІЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГА АБО ЧОМУ ТРЕБА ВЧИТИСЯ І ЗМІНЮВАТИСЬ ВСЕ ЖИТТЯ?".

Мета тренінгу: прагнення самовдосконалення, рефлексія, постійне підвищення свого професійного рівня через оволодіння новими знаннями і навичками.

Під час тренінгу було створено сприятливий психологічний клімат, учасники працювали в єдиній команді, було визначено їх рівень ІКТ-компетентності за допомогою різних вправ та ін.

показати фото

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 лютого у ліцеї проводився День відкритих дверей. Всі бажаючі мали можливість оглянути навчально-матеріальну базу, музейну кімнату, майстер-класи, виставку реальних дипломних робіт, фотовиставку "Моя Україно!", а також виступ агітбригади.

показати фото

ПЕДАГОГІЧНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ТРЕНІНГИ - СУЧАСНА ІНТЕРАКТИВНА ФОРМА РОБОТИ З ПЕДАГОГАМИ

Тренінг - це спосіб спілкування, одна з форм оволодіння новими знаннями, процес пізнання себе та інших, форма розширення досвіду...

11 лютого в ліцеї для молодих спеціалістів проводився тренінг "Я КРОКУЮ ДО МАЙСТЕРНОСТІ".

Метою тренінгу було сформувати в молодого педагога впевненість у правильному виборі професії, вчити діяти та спілкуватися, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати свій творчий потенціал.

В ході тренінгу учасники дотримувались певних правил,важливих при проведенні даної форми роботи, а саме: використання принципів групової роботи (акивність учасників, партнерське спілкування тощо), застосування активних методів групової роботи (інтерактивні вправи, групові дискусії), аналіз групової динаміки, створення ефективної просторової організації при проведенні занять тощо.

показати фото

15 лютого в ліцеї для майстрів виробничого навчання проводився тренінг "ТВОРЧА МАЙСТЕРНІСТЬ ПЕДАГОГА".

Метою тренінгу було сформувати в педагога впевненість у правильному виборі професії,стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал; формувати професійні компетентності педагога для здійснення постійного професійного розвитку, самовдосконалення, в умовах особистісно зорієнтованого навчання; сприяти формуванню комунікативних умінь та навичок методичної діяльності.

показати фото

ВСЕ ПРО БУЛІНГ. ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!

Читати далі...

Вітаємо переможців спортивних змагань

06 лютого у спортивних змаганнях з баскетболу юнаки III та I курсу боролися за почесне 2-е та 3-є місце. Боротьба була запекла та дуже цікава...

07 лютого на лінійці нагородили команди почесними грамотами.

За підсумками змагань у першості з баскетболу перемогу отримала команда юнаків групи 114, II місце отримала команда групи 113, а III місце залишилося за командою юнаків групи 115. у першості ліцею з стрітбобу серед команд дівчат перемогу отримала група 12, II місце - команда дівчат групи 13, а III місце дісталося дівчатам групи 14.

З 06 по 08 лютого у ліцеї пройшла першість з футзалу серед юнаків. Перемогу здобула команда групи №114, 2-ге місто здобула команда групи №113, третє - команда групи №115.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05 лютого група учнів на чолі з майстрами виробничого навчання та викладачем ІТ приєдналася до онлайн-уроку на каналі YouTube Спільноти Програми Академії Cisco, Кіберполіція України та компанії ERC, де переглянули предоставлений матеріал щодо онлайн-безпеки.

Також протягом 5-6 лютого у ліцеї проводився конкурс малюнків, виховні години в навчальних групах на тему "Безпечний Інтернет та соціальні мережі" з метою розширення знань про безпечний Інтернет, сприянню обізнаності учнів щодо небезпек, які існують у соціальних мережах та шляхи їх подолання.... Учні та педагогічні працівники переглянули рекомендований художній фільм Рубена Казаряна "Діти в Інтернеті".

показати фото

Спортивні змагання ліцеїстів

Протягом тижня в ліцеї проходить першість з баскетболу серед юнаків та першість зі стритболу серед дівчат. Лідерами стали серед дівчат група №12, а серед юнаків - група №114. Так тримати! МОЛОДЦІ!

показати фото

29 січня

Сьогодні у ліцеї проводився захід присвячений річниці трагедії під Крутами. Бібліотекар Козиряцька В.К. та викладач історії Квачок Є.Г. розповіли учням про героїзм та патріотизм загиблих студентів, продемонстрували фотоматеріали тих часів та у спільному обговоренні провели паралель між подіями того часу та подіями 2013 року.

показати фото

27 січня

Сьогодні у ліцеї проводився урок-реквієм присвячений подіям Холокосту - подіям злочину проти людяності. Учні ознайомилися з фото та відеоматеріалами тих часів. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання...

показати фото

22 січня

Сьогодні у ліцеї з нагоди Дня Соборності України проводився урок, на якому були розкриті основні події державотворення, взаємозв'язок подій часів Української революції та сьогодення, агресії Росії проти української державності.

показати фото

2019 рік

ВІТАЄМО ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, особливій теплоті та радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

АРХІВ НОВИН

Архів новин 2018 року
Архів новин 2017 року
Архів новин 2016 року
Архів новин 2015 року
Архів новин 2014 року
Архів новин 2013 року
Архів новин 2012 року