27 грудня

Вже стало традицією в нашому ліцеї святкування Новорічної ялинки для дітей працівників навчального закладу. І цього року знову на свято до малечі завітали казкові герої: дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, циганка, пірати, Зима. Були ігри, пісні, загадки. Малята підготували для дідуся Мороза віршики та отримали масу задоволення, подарунків і смачних цукерок.

показати фото

Сьогодні, учні ліцею отримали вітання від діда Мороза та Снігуроньки. В святковій концертній програмі лунали пісні та привітання. З найкращими побажаннями до учнів звернувся директор ліцею Філь Валерій Анатолійович, підвів підсумки минулого року, привітав гостей та батьків з Новим роком.

показати фото

25 грудня

Сьогодні, учні груп 9,8,7 разом з класними керівниками та майстрами в/н відвідали краєзнавчий музей смт Томаківка. Екскурсія була присвячена 70-річчю визволення Томаківщини від німецько –фашистських загарбників.

показати фото

22 грудня

Уважаемый Валерий Анатольевич

Поздравляем Вас с Днём рождения!

Пусть будет добрым каждый час,

Прекрасным - настроение!

Пусть повторятся много раз

Счастливые мгновения!

Пусть дарит жизнь любовь и свет,

Надежду и везение!

Желаем счастья, долгих лет,

Удач и вдохновения!

Коллектив лицея

20 грудня

Сьогодні, заступник директора з НР Криволапова С.М. та методист Русанова С.Г. брали участь у науково-методичних семінарах за темою «Формування професійної компетентності та корпоративної культури в учнів ПТНЗ» та «Організація дослідно-експериментальної діяльності у професійно-технічному навчальному закладі» на базі Марганецького професійного ліцею.

19 грудня

Сьогодні, на базі НМЦПТО у Дніпропетровській області відбувся семінар зі створення електронних посібників з залученням співпрацівника інституту ПТО НАПН України Шевченко В.Л., методистів НМЦ ПТО та представників навчальних закладів області, щ0о працюють над проблемою підручникотворення. З презентацією електронного посібника з художньої культури «Культурна спадщина народів світу» наш ліцей представляла викладач німецької мови, світової літератури та художньої культури Козиряцька В.П.

показати фото

16 грудня

Сьогодні, в ліцеї був проведений урок патріотизму з учнями І курсу «Ціною житт я» за участі Голови районної організації «Союз Чорнобиль» Ступи О. В., по групах проведені уроки мужності, виховні години.

показати фото

02 – 13 грудня

В бібліотечно-інформаційному центрі розгорнута тематична виставка «Чорнобильські уроки» до Дня вшанування наслідків на Чорнобильській АЕС.

показати фото

13 грудня

Сьогодні, представники педагогічного колективу ліцею брали участь у районному мітингу вшанування пам’яті ліквідаторам на Чорнобильській АЕС.

10 грудня

10-11 грудня 2013 року з нагоди 10-річчя впровадження в Україні міжнародних освітніх програм Intel у Києві відбувся V Міжнародний форум Intel «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті». Участь у Форумі взяли понад 300 представників освітньої галузі з 13 країн світу.

Робота Форуму розпочалася з пленарного засідання, яке проходило у форматі TED-ex (Technology Entertainment Design – Технологія. Розвага. Дизайн) і було присвячене питанням ідеології використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та способам «наведення з їх допомогою містків над проваллям», що розділяє нині освіту та реальне життя з його потребами…

Представником від нашого закладу на форумі був викладач спецдисциплін Рябоволенко А.М.

показати фото

Протягом листопада – грудня 2013 року учні нашого ліцею Коваленко Надія – група № (3-й курс), Левада Наталія – група №8 (2-й курс) та Тірон Олена – група №8 (2-й курс) прийняли участь та показали успішні результати у обласних олімпіадах з української мови і літератури, історії та математики.

Вітаємо учасників обласних олімпіад!

показати фото

09 грудня

Сьогодні, викладачем правознавства Криволаповою С.М., для учнів ліцею був проведений Єдиний Всеукраїнський урок права на тему «Мої права» до річниці прийняття Загальної Декларації прав людини.

показати фото

06 грудня

Сьогодні, бібліотекарем Козиряцькою В.К. у групі №109 був проведений бібліотечний урок до Дня збройних сил України.

показати фото

04 грудня

Сьогодні, до Дня боротьби з СНІДом, для учнів ліцею практичним психологом Слюсар А.В. була проведена профілактична лекція на тему: «ВІЛ/СНІД. Знати, щоб жити…» з показом презентації та переглядом фільму.

показати фото
Презентація «Програма сексуальної просвіти для учнів на тему: «ВІЛ – СНІД»

02 грудня

Сьогодні, в ліцеї було проведено педагогічну раду «Педагогічний проект – як нова форма методичної роботи в навчальному закладі».
На чергу денну виносились питання:
1. Організація методичної роботи навчального закладу («Участь в педагогічному проекті»); доповідач – методист ліцею Русанова С.Г.
2. Про порядок завершення I семестру 2013-2014н.р.; доповідач – заступник директора з НВЧ Оксенюк О.В.
3. Про проведення практичного туру «Декади робітничих професій», в рамках профорієнтаційної діяльності, для учнів загальноосвітніх шкіл Томаківки (ЗОШ №1 та ЗОШ №2)4 доповідач – директор ліцею Філь В.А.

показати фото

28 листопада

Сьогодні, у рамках педагогічного проекту «Самоосвіта як основний фактор удосконалення педагогічної майстерності, розвитку професійної компетентності та підвищення якості навчально-виховного процесу в ПТНЗ» в ліцеї був проведений консиліум на тему «Нетрадиційні уроки як форма розширення кругозору учнів». Консиліум розпочався з виступу методиста ліцею, а потім відбулося обговорення та обмін досвідом педагогічних працівників щодо використання у своїй педагогічній діяльності нетрадиційних форм навчання.

показати фото
Методичні матеріали

26 листопада

Сьогодні, учні ліцею були учасниками районної акції «Діти проти насилля». Дівчата ліцею разом з ученицями Томаківської ЗОШ №2 танцювали флешмоб, малювали на асфальті та роздавали листівки-звернення.

показати фото

Сьогодні у нашому ліцеї пройшов психолого-педагогічний семінар присвячений проблемам суїцидів серед учнівської молоді.

Практичний психолог роздав рекомендації та поради для інженерно-педагогічних працівників. Також педагогічним колективом була переглянута презентація «Нет суициду!»

показати фото
Презентація «Нет суициду!»

22 листопада

Сьогодні, в рамках педагогічного проекту «Самоосвіта як основний фактор удосконалення педагогічної майстерності, розвитку професійної компетентності та підвищення якості навчально-виховного процесу в ПТНЗ» в ліцеї була проведена інструктивно-методична нарада з майстрами виробничого навчання на тему «Урок - основна форма організації навчання в сучасному ПТНЗ».

Майстрам виробничого навчання для використанні в роботі методистом ліцею були презентовані пам’ятки майстра та методична розробка «Етнічні засади родинного виховання В.О.Сухомлинського».

показати фото
Методична розробка «Етнічні засади родинного виховання В.О.Сухомлинського» Пам’ятка майстра виробничого навчання

21 листопада

З 20 по 23 листопада в ліцеї були проведені заходи присвячені декаді робітничих професій автомобільного транспорту, а саме тематичні виховні години, конкурс стіннівок, тематична виставка літератури та виступ агітбригади за темою «Вибір професії – путівка в життя».

показати фото
Конкурс стіннівок

19 листопада

Сьогодні практичним психологом ліцею Слюсар А.В. у групі учнів I курсу був проведений профілактичний урок-тренінг на тему «Уміння сказати «НІ» в екстремальних ситуаціях».

показати фото

15 листопада

Сьогодні, члени євроклубу ліцею привітали своїх друзів з інших навчальних закладів з Міжнародним днем Толерантності.

показати фото

Сьогодні в ліцеї відбулося святкування Дня працівника сільського господарства. На святковий концерт були запрошені ветерани професійно-технічної освіти.

показати фото

13 листопада

В ліцеї розпочалися заходи щодо відзначення Дня толерантності. Сьогодні, в актовій залі пройшла бесіда практичного психолога з учнями ліцею на тему: «Що таке толерантність?» з показом мультиплікаційного фільму та відео презентації.

показати фото

06 - 08 листопада

В ліцеї протягом тижня проходять заходи присвячені Дню української мови та писемності:

- 06.11 – інформаційний дайджест (викладач української літератури та мови; учні груп №7, 8, 9)

- 07 - 08.11 – виховні години в навчальних групах.

На 11 листопада заплановано проведення I етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ліцею.

показати фото

01 листопада

Сьогодні, практичним психологом Слюсар А.В. було проведено профілактичне заняття з учнями гр. №9 на тему: «Рання підліткова вагітність».

показати фото

29 жовтня

Сьогодні, представники нашого закладу відвідали масштабну військово-історичну реконструкцію форсування Дніпра в 1943 році, яка проводилась з нагоди 70-річчя Битви за Дніпро у м.Дніпропетровськ. У ній взяли участь понад 500 учасників з різних областей України, Росії та інших держав. У реконструкції була задіяна справжня бойова техніка часів Великої Вітчизняної війни.

показати фото

22 – 24 жовтня

З 22 по 24 жовтня у м.Київ відбулася V Національна виставка «Інноватика в сучасній освіті». У виставці наш заклад отримав Диплом лауреата конкурсу II ступеня. Презентувала досягнення інноваційної діяльності ліцею методист Русанова С.Г.

показати фото

07 – 25 жовтня

Протягом жовтня місяця з нагоди відзначення 95-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського в ліцеї були проведені такі заходи:

1. Виховні години на тему:

- «Василь Олександрович Сухомлинський. До 95-ї річниці з дня народження» (група №8 кл. керівник Щербакова Л.П.);

- «Серце віддаю дітям» (група №110 кл. керівник Каряка Н.А.)

- «Про дружбу і товаришування» (група №7 кл. керівник Похиленко Н.А.)
Детальніше

- «Світоч української педагогіки» (група №9 кл. керівник Козиряцька В.П.)
Детальніше

- «Життя та педагогічна діяльність В.Сухомлинського (група №108 кл. керівник Рябоволенко А.М.)
Детальніше

2. Бібліотечний урок на тему «Серце віддаю дітям» (бібліотекар Козиряцька В.К., група №20 кл.керівник Зуєв О.М.)
Детальніше

3. Перегляд відеофільмів, документальних фільмів: «Портрет». Павлиська загальноосвітня школа, «Біографія Василя Сухомлинського» та ін.

4. Перегляд презентацій про життя та діяльність видатного педагога.
Презентація «Серце віддаю дітям»
Презентація «Він прожив за життя три життя»
Презентація «Життєвий та творчий шлях Великого вчителя, письменника, громадянина»

5. Тематична виставка в бібліотечно-інформаційному центрі.

показати фото

Нам 50!

До 50-річного ювілею з дня заснування Томаківського професійного аграрного ліцею в навчальному закладі була відкрита музейна кімната.
Презентація «Как молоды мы были…»

показати фото

11 жовтня

Сьогодні, в нашому ліцеї пройшов урочистий захід присвячений 50-річчю з дня заснування Томаківського професійного аграрного ліцею. Привітання з нагоди свята наш заклад приймав від заступника директора департаменту – начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти обласної державної адміністрації Кравченко Любов Андріївни, заступника голови районної державної адміністрації Хведчука Валерія Олександровича, заступника голови обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти Філіпова Анатолія Костянтиновича, виконавчого директора ПСП агрофірми «Перше Травня» Леперди Володимира Юрійовича, голів фермерських господарств Гіюка М.П. та Калашника В.С., директорів професійно-технічних навчальних закладів Миронця О.М. та Степаненка В.Д., ветеранів професійно-технічної освіти та інших шановних гостей. В цей день було багато вітань, побажань, нагород, подарунків, а також святковий концерт присвячений ювілею навчального закладу.

показати фото

02 жовтня

…На широких томаківських нивах

Височіє аграрний ліцей.

Тут навчають майбутнє країни,

І виховують гарних людей!

19 вересня

Сьогодні, до Дня партизанської слави учні I курсу групи №9 разом з бібліотекарем Козиряцькою В.К. відвідали районний історико-краєзнавчий музей. Екскурсовод Колихалова Л. розповіла учням про підпільний рух Томаківського району та партизанський рух Дніпропетровщини.

показати фото

В рамках Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти.» у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею була організована тематична книжкова виставка.

показати фото

13 вересня

Сьогодні, відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації № 07-86/0/35-13 від 09.09.2013 «Про проведення Дня ранкової зарядки в містах та районах області», з метою пропаганди здорового способу життя у ліцеї було проведено День Ранкової зарядки.

показати фото

11 вересня

Сьогодні, в рамках тижня до Дня фізкультури і спорту у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею керівником фізичного виховання Карюк О.О. та бібліотекарем Козиряькою В.К. був проведений Олімпійський урок на тему «Історія – є, майбутнє твоє!».

показати фото

02 вересня

Сьогодні, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, в навчальних групах ліцею було проведено 1-ий урок присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Класними керівниками були використані різні форми проведення заходу: презентації, виставки творів Кобзаря, вікторини, експрес-тест, читання поезії поета та ін.

У бібліотечно-інформаційному центрі ліцею учнями I-го курсу відбувся перегляд Всеукраїнського телевізійного уроку присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та було презентовано виставку про діяльність українського поета.

показати фото

01 вересня – День знань

Вітаємо з початком навчального року!

В зеленім лісі побував

якийсь художник і поволі

Дерева перефарбував

У золотисто-жовтий колір.

– Ти хто такий? – всі здивувались.

- Тебе не бачили ми досі.

- То придивіться, – хтось озвавсь.

І всі побачили – це осінь…

Зі святом!!!

показати фото

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо вас на навчання до нашого ліцею!

Детальніше...

Правила прийому до ліцею...

показати фото

Привітання віце-прем'єр міністра України Олександра Вілкула

показати...

Сьогодні, 27 червня, наш ліцей зібрав усю свою родину на святковий урочистий вечір, вечір-випускний!

Ось і скінчилось дитинство –
Прекрасна, щаслива пора.
Ще полум’я б’є променисто,
Та ніч випускна дорога.
Сьогодні останній день разом.
Кружляє зажурливий вальс.
Майбутнє блакитним топазом
Стрічає обіймами вас.

Так хочеться крикнуть в минуле, Затримать дитинство на мить. Воно ж іще тут, не забулось, Та час так невпинно летить. Ми підем стрічати світанок, Призначимо зустрічі час. І вийде учитель на ганок, Залишивши в пам’яті нас…

Фото галерея...

показати фото

21 червня

Сьогодні відбулася зустріч учнів ліцею з представником Дніпропетровського факультету Київського національного університету культури і мистецтв Руденко Людмилою Анатоліївною – зав. бібліотекою, викладачем спецдисциплін, яка провела профорієнтаційну роботу щодо подальшого навчання випускників нашого закладу, про умови зарахування до вищого навчального закладу та ін.

показати фото

07 червня

Сьогодні закінчилось навчання у групи педагогів, які проходили курси підвищення кваліфікації за програмою Intel® «Навчання для майбутнього». Після захисту проектів педагогічним працівникам директором ліцею були вручені сертифікати.

Вітаємо учасників курсів з успішним закінченням навчання!

показати фото

01 червня – Міжнародний День захисту дітей

Сьогодні у ліцеї був проведений конкурс малюнків на асфальті між учнями I курсу на тему: «Спорт – це модно!» та «Мій рідний край - моя Земля!». Перемогла дружба! По закінченню члени профспілкового комітету частували учнів морозивом.

показати фото

29 травня

В рамках святкування Дня Європи сьогодні в ліцеї був проведений виховний захід «Смачна Європа», в якому прийняли участь учні групи №8 (I курс). Дівчатка приготували смачні страви за рецептами кулінарів європейських країн та представили їх одногрупникам та гостям. Всі присутні взяли участь у кулінарній вікторині. По закінченню заходу всі присутні мали змогу скуштувати європейські делікатеси.

показати фото

23-24 травня

23 травня для учнів I курсу була проведена лекція присвячена Дню слов’янської писемності й культури з демонстрацією фільму «Кирило і Мефодій». Також проведено виховну годину в групі №8 на тему: «Життя та діяльність Кирила і Мефодія» з демонстрацією фільму «Кирило і Мефодій. Закон Божий».

показати фото

24 травня у бібліотечно-інформаційному центрі до Дня слов’янської писемності була проведена тематична виставка.

показати фото

22 травня

22 травня до Дня Європи у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею була проведена виставка робіт учнів на тему: «Шляхом єдиним прямуй до мети, Європа – це дім, де живемо я і ти!»

показати фото

18 травня

Сьогодні, 18 травня, у парку ім. Шевченка м. Дніпропетровськ відбулося святкування Дня Європи. З цієї нагоди було влаштовано міжнародний етнофестиваль "Петриківський дивоцвіт" з ярмарком, майстер-класами, конкурсами та розвагами.

Від нашого закладу Томаківщину представляла Козиряцька Вікторія Петрівна – викладач німецької мови з майстер-класом по бісероплетінню.

показати фото

15 травня

Сьогодні представниками Дніпропетровської обласної громадської організації «Енергія життя плюс» Сівогривою Т.Ю. та П’янковою І.В. з учнями I-го курсу була проведена лекція на тему: «Профілактика ВІЛ-СНіДу».

показати фото

14 травня

В рамках місячника Пропаганди робітничих професій сьогодні у ліцеї пройшов День відкритих дверей. Гостями були учні 9-х та 11-х класів шкіл Томаківського району.

показати фото

8 травня

Сьогодні педагогічний колектив та учні ліцею взяли участь в урочистому мітингу з нагоди Дня Перемоги та перезахоронення останків загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни, які були знайдені археологами у районі бойових дій між селами Катьощино та Мирове Томаківського району. Учні та працівники ліцею несли фото ветеранів Великої Вітчизняної війни.

показати фото

30 квітня

30.04.2013 в м.Орджонікідзе відбувся II тур огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти». Наш заклад представив на огляді 5 номерів: танок «Карпати», пісні «Ой, говорила чиста вода», «Люблю», також поетичну композицію та пісенне попурі.

показати фото

26 квітня

Сьогодні, колектив ліцею прийняв участь в урочисто-траурному мітингу з нагоди дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АС та покладанні квітів до пам’ятника.

Продовжуємо шефство щодо збереження існуючих пам’ятників.

Сьогодні, 26 квітня, учні групи №8 до 68-ї річниці перемоги у Великій вітчизняній війні упорядкували меморіал загиблим воїнам та пам’ятник Герою Рядянського Союзу Колесніку Павлу Антоновичу в с.Катьощино Томаківського району.

показати фото

25 квітня

Сьогодні, у рамках тижня охорони праці, учні 1-го курсу на чолі з викладачем спецдисциплін Карякою Н.А. та майстром виробничого навчання Скрипник К.Л. відвідали пожежну частину смт Томаківки. Представники пожежної частини провели екскурсію та розповіли багато чого цікавого з робочих буднів пожежників.

показати фото

12 квітня

11 – 12 квітня 2013р. в ліцеї пройшли уроки пам’яті, тематичні години під назвою «Фашистські концентраційні табори – «фабрики смерті»» до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів. Тематичні заходи супроводжувалися демонстрацією фільмів («Бухенвальдський набат»).

показати фото

11 квітня

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів

Цей день відзначається щорічно за ініціативою Організації Об'єднаних Націй.

11 квітня 1945 року американські війська увійшли на територію Бухенвальду, найбільшого концентраційного табору, створеного німецькими нацистами. Цей день був прийнятий ООН як дата, коли відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.

У березні 1945 року на території Бухенвальду спалахнуло збройне повстання, організоване ув'язненими, але остаточне визволення відбулося саме завдяки американським військам.

За роки Другої Світової війни на території сучасної України німецькими загарбниками було створено 150 концтаборів, у яких загинули тисячі людей.

З нагоди цього дня у ліцеї пройдуть виховні години, уроки пам’яті, показ відеофільму присвячені трагічним подіям та долям людей, які були насильно вивезені з території окупованої України на примусові роботи під час Великої Вітчизняної війни. (Далі буде…)

8 квітня

У бібліотечно-інформаційному центрі ліцею для учнів та педагогів була організована виставка художніх творів, історичних документів, що висвітлюють життя і творчість Бориса Грінченка.

показати фото

3 квітня

Сьогодні практичним психологом Слюсар А.В. у групі №8 (1 курс) було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Здоров’я та здоровий спосіб життя» до Всесвітнього дня здоров’я.

показати фото

3 квітня 2013 року відбулася зустріч учнів випускних груп з представниками Запорізької державної інженерної академії (заступник завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Меліхова Т.О.) та Запорізького гідроенергетичного коледжу (завідувач економічного відділення Кухтарева А.А.)

показати фото

1 квітня

29 березня

29 березня 2013 року у районному відділі міністерства внутрішніх справ відбулося засідання на тему: «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах». На засідання була запрошена заступник директора з НВР Криволапова С.М.

29 березня 2013 року учні ліцею побували на КВК, який проходив на сцені РБК смт. Томаківка. Змагалися команди «Знай наших» ( Мирівський БК), «ДМВ» ( Вищетарасівський БК).

20 березня

20 березня до нас завітали представники Дніпродзержинського технологічного коледжу Дніпродзержинського державного технічного університету, а саме Адаменко Марина Вікторівна – секретар приймальної комісії ДТК ДДТУ, Фоміна Людмила Дмитріївна – голова методичного об’єднання , викладач економічних дисциплін Дніпродзержинського регіону, викладач фінансово-економічних дисциплін, Завальська Людмила Василівна – викладач спеціальних дисциплін, які виступили перед випускниками ліцею з профорієнтаційною інформацією щодо подальшого навчання у ДТК ДДТУ за ступеневою освітою та умовами вступу.

показати фото

19 березня

19 березня у ліцеї пройшов II етап обласного огляду-конкурсу «Професійний калейдоскоп». На захід були запрошені учні загальноосвітніх шкіл с.м.т.Томаківка, с.Настасівка та їх наставники, а також гості - методист НМЦ ПТО в Дніпропетровській області – Єгоркіна Олена Федорівна та профконсультант районного центру зайнятості – Краснокутська Лілія Володимирівна. Відбулася екскурсія по навчальному закладу. Гості відвідали виставку професійної творчості учнів ліцею, виставку методичних напрацювань педагогів навчального закладу, також вихованці ліцею продемонстрували майстер-класи з водіння автомобіля, основ роботи на ПК, бухгалтерського обліку, підготовки МТА до оранки, регулювання форсунок та нарізання різьби. Підсумком заходу був виступ агітбригади учнів ліцею.

показати фото

Профорієнтаційні стіннівки

15 березня

У ліцеї в рамках тижня економічних знань до Міжнародного Дня прав споживачів в бібліотечно-інформаційному центрі було проведено виставку тематичної літератури. Викладачем економіки серед юнаків 1-го курсу була проведена дидактична гра «Світова економіка», а членами Євроклубу проведена інтелектуальна гра «Чи знаєш ти обов’язки споживача?»

Інформація про Всесвітній день прав споживачів

Презентація «Закон України «Про захист прав споживачів»»

показати фото

15 березня учні та педагоги ліцею проводжали зиму. Дівчина-весна пригощала всіх млинцями, лунали веселі пісні.

МАСЛЯНА вдалась на славу!

показати фото

13 березня

12 - 13 березня в ліцеї в рамках тижня економічних дисциплін присвяченого Міжнародному Дню прав споживачів, був проведений конкурс на кращу гумористичну розповідь «Я споживач – але не знаю своїх прав». В заході прийняли участь представники всіх груп. Незалежними експертами були визначені та нагороджені переможці.

Класними керівниками груп №6 та №7 були проведені бесіди на тему: «Чому нам потрібні економічні знання?»

показати фото

Презентація «Хто такий споживач?»

13 березня до 199 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в ліцеї були проведені такі заходи:

- інформаційна хвилинка «Незабутній Шевченко»;

- виступ членів гуртка «Поетична світлиця» з показом документального відеофільму про молодість та життя Тараса Шевченка «Мій Шевченко»;

- виховні години по групам.

- виставка учнівських стіннівок присвячених творчості Кобзаря

- виставка матеріалів про Т.Шевченка та творів поета у бібліотечно-інформаційному центрі

показати фото

Учнівські стіннівки присвячені творчості Кобзаря

07 березня

У ліцеї відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8-го березня. Учні навчальних груп привітали всіх жінок нашого закладу веселими піснями і танцями, сценками та віршами.

показати фото
показати фото

28 лютого – 02 березня

З 28 лютого по 02 березня наш заклад взяв участь у IV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2013», яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Представляла навчальний заклад Русанова С.Г. – методист ліцею, яка також взяла участь у семінарі «Інноваційні педагогічні та виробничі технології у підготовці сучасного робітника» з виступом на тему: «Сучасний освітньо-інформаційний простір професійно-технічного навчального закладу».

показати фото

25 лютого – 27 лютого

З 25 лютого по 27 лютого ліцей взяв участь у XVI Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2013», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва у номінації «Інформаційно-комунікаційні технології в професійно-технічній освіті». Представляв навчальний заклад на виставці заступник директора з НВЧ Оксенюк О.В.


15 лютого

Сьогодні у ліцеї був проведений єдиний урок мужності на тему: «Простим героям - честь і слава» з використанням показу презентації «Ти вічна біль – Афганістан». Також була проведена зустріч учнів групи №109 з учасником бойових дій Вовкобруном Михайлом Васильовичем.

показати фото

Презентація «Ти вічна біль – Афганістан»

Виставка стіннівок


14 лютого

14 лютого 2013 року у ліцеї пройшов огляд художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти», він був присвячений проголошеному Президентом – роком дитячої творчості. Також сьогодні працювала пошта Валентина. Учні отримали «валентинки» в актовій залі, коли ведучі огляду Йорж Д. та Біла А. вітали всіх присутніх зі святом закоханих.

показати фото

08 лютого

Сьогодні наш заклад відвідали представники фізичного факультету та факультету менеджменту Запорізького національного університету. Була проведена бесіда з учнями ліцею щодо продовження навчання в ЗНУ та презентація даних факультетів.

показати фото

07 лютого

Протягом лютого місяця педагогічними працівниками ліцею буде здійснюватись відвідування загальноосвітніх шкіл Томаківського району для профорієнтаційної роботи відповідно до листа Відділу освіти Томаківської РДА від 05.02.2013 №155.

показати фото

Профорієнтаційний буклет(більш детальніша інформація у розділі «Абітурієнту на замітку)…


01 лютого

Сьогодні в ліцеї відбулася зустріч учнів з лікарем-педіатром Деркач В.С. на тему: «Профілактика ГРВІ та грипу».


22 січня

Сьогодні у нашому закладі у кожній навчальній групі було проведено єдиний інформаційний урок «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг». Колектив працівників ліцею прийняв участь на мітингу та покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

У бібліотечно-інформаійному центрі була представлена виставка-експозиція присвячена Дню Соборності та Свободи України на тему: «Моя Україна – єдина і вільна».

показати фото
День соборності.
Про День Соборності України.

11 січня

В ліцеї проведено педагогічну раду з питань підсумків діяльності навчального закладу за I семестр 2012-2013н.р. та завдань на другий семестр.


9 - 10 січня

09 та 10 січня відповідно до плану роботи ліцею були проведені педагогічні читання.

показати фото
Детальніше...
Виховна діяльність майстра виробничого навчання.

Під час зимових канікул для працівників ліцею, згідно плану роботи навчального закладу, викладачем з охорони праці Карякою Н.А. були проведені лекції з техніки безпеки. 9 та 10 січня проводився залік з питань охорони праці та техніки безпеки.

показати фото

АРХІВ НОВИН