28 грудня

Сьогодні учні ліцею, педагогічні працівники, батьки та гості поринули у світ казки …

…Цей казковий сніжний вечір

Обіймає вас за плечі.

Хай сьогодні все здійсниться,

Хай любов не забариться,

Хай засяють щастям очі

Цієї чарівної ночі...

показати фото

Також до ліцею завітали на «Новорічне свято» для малят працівників казкові герої – це гноми, грибочки, Снігова Королева, Попелюшка, пірати та ін.. Малята з Дідом Морозом та Снігуронькою водили хоровод, грали в ігри, перетягували канат, розповідали новорічні віршики. Не обійшлося свято без подарунків.

показати фото

22 грудня

Колектив Томаківського професійного аграрного ліцею щиро вітає з Днем народження директора Валерія Анатолійовича і бажає міцного здоров'я, терпіння та наснаги у роботі, благополуччя і процвітання у родині, особистісного росту, фінансової стабільності та мирного неба!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

18 грудня

18 грудня до ліцею завітав Святий Миколай.

…Вітаю усіх Вас, добрії діти.

Щоб стрітись із вами, проїхав півсвіту.

Лиш радість та мир несу я в оселі,

Нехай люди завжди будуть веселі.

Нехай сліз не буде, не буде біди.

Багато дарунків приніс я сюди…

Святий Миколай привітав учнів та викладачів солодощами, а в їдальні учнів чекав святковий обід.

показати фото

10 грудня

10 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права учні ліцею на чолі з викладачем історії та правознавства Криволаповою С.М. відвідали відділи районного управління юстиції:
- відділ ДРАУС

- відділ кримінально-виконавчої служби.

показати фото

09 грудня

09 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права для учнів ліцею головним спеціалістом юстиції Трубіциною О.А. була проведена лекція «Твої права і обов’язки»

07-10 грудня

З 07 грудня по 10 грудня в рамках тижня «Ми за здоровий спосіб життя» з метою надання учням знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, визначення факторів, що впливають на формування здоров’я в ліцеї проводились такі заходи:

- заняття з елементами тренінгу: «Здоров’я та здоровий спосіб життя»;

- конкурс стіннівок «Антиреклама шкідливим звичкам»;

- акція «Міняємо цигарку на цукерку»;

- конкурс відеороликів серед учнівських груп дівчат «Здоровий спосіб життя».

показати фото

Конкурс стіннівок

Відеоролик групи №10

Відеоролик групи №11

04 грудня

04 грудня у м.Дніпропетровську відбулося нагородження учнів-переможців обласного конкурсу «Ми проти жорстокості і насильства.

Наш заклад представляла учениця III курсу Панченко Альона, яка була нагороджена Дипломом I ступеня у номінації «Тваринний Світ».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

показати фото

03 грудня

03 грудня в ліцеї був проведений флешмоб «Ми проти насильства». Учасники заходу – учні груп №9, №10, №111, №110 та №22 на чолі з практичним психологом Мухіною О.М. публічно висловили підтримку тим людям, які страждають від домашнього насилля, а також показали свою особисту позицію до проблеми.

показати фото

27 листопада

27 листопада в ліцеї практичним психологом Мухіною О.М. було проведено заняття з елементами тренінгу з батьками учнів групи №10 на тему: «Усвідомлене батьківство». Під час тренінгу батьки стали учасниками таких вправ: «Колаж щасливого дитинства», «Компліменти», «Засади усвідомленого батьківства» та ін..

показати фото

27-28 листопада

27 листопада в День вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933рр. в ліцеї в усіх навчальних групах були проведені Уроки пам’яті на тему: «З присвятою замордованим голодом…»

показати фото

28 листопада учні та працівники ліцею взяли участь у траурному мітингу та акції «Запали свічку».

В рамках тижня історії 20 листопада з учнями ліцею був проведений кінолекторій з переглядом фільму «Правда Майдану». Також учні груп №10 та №11 разом з викладачем історії Криволаповою С.М. взяли участь у мітингу присвяченому Дню Свободи та Гідності.

показати фото

20 листопада

Вже стало традицією щороку зустрічати в Томаківському професійному аграрному ліцеї представників Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації МІКС («Молодіжні ініціативи крокують світом»). Цього року вони завітали до нас у рамках XII Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини.
Метою Мандрівного фестивалю є сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні. Місія фестивалю у створенні можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином через кіно сприяти розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

В рамках тижня історії та напередодні Всеукраїнського тижня права, а також у рамках учнівського патріотичного проекту «Ми діти твої Україно» 20 листопада 2015 року представниками молодіжної організації Зезюліною Катериною та Одрінською Ольгою учням нашого закладу був запропонований для перегляду документальний фільм про події Майдану «Медик іде останньою». Учні з хвилюванням спостерігали за подіями на екрані та активно прийняли участь в обговоренні фільму.

Кожен із нас: чи то учень, чи то викладач, будь-хто повинен знати історію свого народу, своєї держави, бо без минулого немає сучасного, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього.

показати фото

19-20 листопада

19 - 20 листопада в рамках першості ліцею з волейболу відбулися заключні ігри між командами дівчат (група №9 та №11) і командами юнаків (19.11 - група №111 та №112; 20.11 - група №22 та №112 і група110 та 111). Перемогу здобули відповідно команди груп №9, №112, №22 та №111.

За підсумками змагань здобули перемогу група юнаків №111 та дівчат №10.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

19 листопада

В рамках тижня історії та Європейського вибору України 19 листопада серед команд груп №11, №10, №9 та №22 проводився захід «Смачна Європа». Команди презентували країну, її страви, традиції (в будь-якому жанрі виконання) та готували страву для суперників, яку необхідно було розпізнати лише за смаком (з «зав’язаними» очима).

показати фото

18 листопада

18 листопада в рамках першості ліцею з волейболу відбулися ігри між командами дівчат (група №10 та №11) і командами юнаків (група №110 та №112). Перемогу здобули команди груп №10 та №110.

показати фото

18 листопада в рамках тижня безпеки дорожнього руху і дитячого травматизму викладачем спецдисциплін Зуєвим О.М. для учнів ліцею був проведений кінолекторій, а також конкурс стіннівок між навчальними групами і тематичні виховні години.

показати фото

18 листопада в рамках місячника «Ми за здоровий спосіб життя» для учнів ліцею сімейним лікарем Самчук В.В. була проведена лекція щодо запобігання захворювань ВІЛ.

показати фото

17 листопада

17 листопада в ліцеї розпочались змагання з волейболу серед учнівських груп юнаків та дівчат. Керівником фізичного виховання Караім С.В. та представниками навчальних груп було проведено жеребкування щодо графіку проведення ігор.

Сьогодні відбулися ігри між командами дівчат (група №10 та №9) і командами юнаків (група №111 та №22). Перемогу здобули команди груп №10 та №111.

показати фото

16 листопада

Дякуємо за участь у благодійній акції!

Голова учнівської ради Віноградова Яна разом з членами учнівського самоврядування перерахували кошти у сумі 400грн. виручені під час проведення благодійної виставки-ярмарку «Мій рідний край» для підтримки програм реабілітаційного центру «Казковий світ»

показати фото

9-13 листопада

Благодійний тиждень

З 9 листопада по 13 листопада в ліцеї проходить благодійний тиждень. В рамках тижня:
- проведення благодійної виставки-ярмарку «Мій рідний край», з метою нагадати всім яка в нас надзвичайно мальовнича та щедра країна.

Виручені кошти підуть на підтримку роботи реабілістичного центру «Казковий світ».

- святковий концерт, присвячений Дню робітника сільського господарства.

показати фото

11 листопада

11 листопада в рамках місячника «Ми за здоровий спосіб життя» головним лікарем Старостенко Н.Г. була проведена лекція щодо запобігання захворювань грипом.

показати фото

10 листопада

До Дня української писемності і мови 10 листопада в ліцеї у групі №11пройшла година спілкування «Відомий та невідомий український меценат Петро Яцик», а напередодні всі бажаючі учні ліцею мали змогу взяти участь у конкурсі знавців української мови імені П.Яцика.

показати фото

05 листопада

Протягом тижня у ліцеї проводилися змагання серед учнів з настільного тенісу, шахів та шашок. За підсумком змагань з настільного тенісу місця розподілились наступним чином:

Настільний теніс.

Юнаки: I місце – Колєснік Д. – гр.№111; II місце – Лебідь К.- гр.№111; III місце – Пахомов А. – гр..№110

Дівчата: I місце – Перлова Д. – гр.№10; II місце – Самсоненко Л.- гр.№10; III місце – Гез Т. – гр..№22

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

04 листопада

04 листопада в актовій залі ліцею головним спеціалістом районного управління юстиції Трубіциною О.А. з учнями навчального закладу була проведена лекція на тему «Права та обов’язки дітей».

показати фото

30 жовтня

30 жовтня в ліцеї відбувся бал короля і королеви темряви з нагоди свята Хелловін.

Для присутніх була підготовлена розповідь про історію та традиції Хелловіна, також членами журі були визначені кращі стіннівки, персонажі в різних номінаціях та сама активна учнівська група. Родзинкою свята було визначення короля та королеви темряви.

Стіннівки
показати фото

27 жовтня

Вітаємо голову учнівської ради!

27 жовтня в ліцеї проходили вибори голови учнівської ради ліцею. За підсумком голосів перемогу здобула учениця групи №9 ВІНОГРАДОВА ЯНА.

показати фото

Увага! Вибори!

Уже тиждень в ліцеї проходить передвиборна агітація кандидатів на посаду голови учнівської ради. 21 жовтня в актовій залі кандидати мали змогу звернутися до учнів зі своїми програмами.

Вибори пройдуть 27.10

Кандиди на посаду голови учнівської ради: Варваров Іван – гр. №111 Віноградова Яна – гр. №9 Галай Віка – гр. № 10 Гез Тетяна – гр. №22 Олексієнко Володимир – гр.. №110

показати фото

21 жовтня

21 жовтня 2015 року в ліцеї було проведено психолого-педагогічний консиліум на тему : «Адаптація учнів групи ТУ до навчання в ліцеї».

19-21 жовтня

Тиждень позитивного настрою в ліцеї

З 19 жовтня по 23 жовтня в ліцеї проводиться тиждень профілактики суїциду: «Тиждень позитивного настрою» з метою сприяння успішній соціальній адаптації учнів; підвищення групової згуртованості дитячих колективів; створення позитивного психологічного клімату.

Розпочався тиждень з конкурсу стіннівок «Позитив», дерева побажань від учнів та педагогів ліцею, була проведена акція «Подаруй свої обійми»

показати фото

Наступним етапом було проведення занять з елементами тренінгу на тему: «Життя прекрасне з усіма його проявами» з кожною учнівською групою. Також практичним психологом Мухіною О.М. була проведена лекція «Долаємо негативні емоції»

показати фото

Участь у обласному конкусі «Ми проти насильства і жорстокості»

Учні ліцею взяли активну участь в обласному конкурсі «Ми проти насильства і жорстокості», кожна група представила малюнки, фото та відеоролик.

показати фото

13 жовтня

13 жовтня у ліцеї відбувся фінал «Козацьких Забав», присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України, за участю груп №111 (2-й курс) і гр.№110 (3-й курс). Фінальні змагання були цікавими, веселими та завзятими. Переможці, а ними стали учні гр.№111, відвідали улюблену страву козаків – ВАРЕНИКИ!

Вітаємо переможців!

показати фото

Сценарій заходу присвяченого Дню козацтва «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!»

13 жовтня учні ліцею на чолі з викладачем Захисту Вітчизни Криволаповим О.В. відвідали центральну районну бібліотеку, де відбулася зустріч з воїнами АТО присвячена Дню Захисника України.

показати фото

12 жовтня

12 жовтня у ліцеї відбулися змагання серед учнівських груп юнаків присвячені Дню українського козацтва «Козацькі забави». За підсумком естафети та перетягування канату у фінал ввійшли команди гр..№111 та №110.

показати фото

09 жовтня

09 жовтня в ліцеї відбулися батьківські збори. Практичним психологом Мухіною О.М. для батьків учнів першого курсу був проведений батьківський всеобуч на тему: «Усвідомлене і відповідальне батьківство». Метою було розглянути роль батьківства в житті людини, проаналізувати стилі батьківської поведінки стосовно дітей та їх вплив на процес формування особистості дитини, сприяти усвідомленню важливості відповідального ставлення до батьківства. Використовувались такі вправи:

1. Самопрезентація родини.

2. «Образ щасливої дитини» - створення «колажу» командами батьків.

3. «Мозковий штурм»

4. Робота в групах «Стилі батьківської поведінки стосовно дітей».

5. Презентація «Засади усвідомленого батьківства».

показати фото

02 жовтня

День працівника освіти та 75 років з дня створення системи професійно-технічної освіти

2 жовтня в ліцеї відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти та 75-річчя з дня створення системи ПТО. На свято були запрошені ветерани професійно-технічної освіти. З теплом в душі їх радісно привітали учні ліцею та педагогічні працівники піснями, віршами та добрими словами вдячності за їх справу, за їх внесок у розвиток профтехосвіти.

Детальніше...

показати фото

02 жовтня у ліцеї відбулася виставка стіннівок присвячена Дню працівника освіти та виставка виробів з природного матеріалу на тему «Золота красуня, осінь чарівниця»

показати фото

23 вересня

Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя… Франсуа Рабле

Під таким гаслом 21 вересня у ліцеї бібліотекарем Козиряцькою В.К. був проведений урок Миру.

показати фото

Увага! В ліцеї стартував навчально-патріотичний проект «Ми діти твої Україно»

Детальніше...

15 вересня

15 вересня у ліцеї розпочався осінній турнір з футболу «Шкіряний м’яч».

Першими розпочали змагання команди учнівських груп юнаків.

показати фото

1 Вересня - День знань

Кличе дзвоник до навчальної ниви,

Уважно прислухайтесь, як він бринить.

Діти сьогодні всієї країни

Сядуть за парти лиш він продзвенить.

показати фото

ДО 75-РІЧЧЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Томаківський професійний аграрний ліцей. Історія та сучасність

(фотофакти)

03 червня

03 червня учні та педагоги нашого закладу прийняли участь у гала – концерті «Фестивальний дивограй профтехосвіти – 2015», який проводився у м. Кривий Ріг. Вокальний ансамбль «Хуртовина» під керівництвом керівника гуртка І.Сисолятіна став лауреатом конкурсу у номінації «Вокальне мистецтво».

Вітаємо учасників конкурсу!

показати фото

20-21 травня

20-21 травня на базі ліцею проводився II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»».

Наш заклад представляв учень III курсу Маковоз Станіслав. За підсумками теоретичної та практичної частини конкурсу Станіслав зайняв I-е місце і був нагороджений дипломом I ступеня.

Вітаємо з перемогою!

показати фото

13-14 травня

13-14 травня у с.Шев’якіно Васильківського району проводився II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

Наш заклад представляв учень III курсу Грабовський Олександр на чолі з своїм наставником – майстром виробничого навчання Максимовим О.О. За підсумками теоретичної та практичної частини конкурсу Сашко зайняв I-е місце і був нагороджений дипломом I ступеня.

Вітаємо з перемогою!

07 травня

07 травня до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, дня Пам’яті та примирення, 70-ї річниці завершення Другої світової війни для учнів I курсу проводились:

- Єдиний урок мужності з хвилиною мовчання на тему: «Мужність і відвага крізь покоління» за участю ветерана Другої світової війни, колишнього педагога Переяславця Василя Васильовича. Учні уважно слухали спогади ветерана, задавали питання, вітали віршами, квітами, теплими словами.

показати фото

- проведення флешмобу «Квітка пам’яті» з одночасним виготовленням червоних маків як офіційного символу пам’яті про тих, хто загинув у Другій світовій війні.

показати фото

- екскурсія у музейній кімнаті ліцею;

показати фото

- перегляд фільму про події Другої світової війни;

показати фото

06 травня

06 травня учні ліцею на чолі з заступником директора з НВР Криволаповою С.М. відвідали районний народний історико-краєзнавчий музей присвячений 50-річчя дня Перемоги.

показати фото

06 травня учні ліцею переглянули документальний фільм про жахливі події Другої світової війни «1377. Спалені заживо».

показати фото

28 квітня

28 квітня у Томаківському професійному аграрному ліцеї відбувся День відкритих дверей. В цей день гості, випускники 9-х та 11-х класів Томаківських ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 і №2, Чумаківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Добронадіїівського НВК завітали до нашого навчального закладу, змогли познайомитися з умовами навчання та особливостями учнівського життя в ліцеї.

Розпочався захід з огляду музейної кімнати, створеної до 50-річчя ліцею. Бажаючі мали змогу переглянути журнали успішності перших навчальних груп, зазирнути до збірника «Вони творили історію», оглянути фотогалерею - «Від історії – до сьогодення».

Учні шкіл відвідали кабінети спецдисциплін, слюсарну майстерню, автотранспортний парк, де для них були проведені майстер-класи з робітничих професій оператора комп’ютерного набору, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних, слюсаря-ремонтника (створення 3-Д галереї, розрахунок заробітної плати, нарізання різьби). У автотранспортному парку учні ознайомилися з сільськогосподарською технікою.

Працівники їдальні радо пригощали гостей смачними пиріжками та чаєм.

В актовій залі ліцею перед випускниками шкіл виступив заступник директора з навчально-виробничої роботи Оксенюк О.В., який розповів про організацію навчально-виробничого процесу. Потім усі присутні переглянули концертну програму, в якій наші ліцеїсти продемонстрували усі свої таланти.

показати фото

ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР

З метою підтримки педагогів, які запроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології в навчальну діяльність протягом грудня 2014 – лютого 2015 компанією «Майкрософт Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України відповідно до програми «Партнерство в навчанні» проводився XI Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор».

Наш заклад на конкурсі представляла викладач німецької мови, світової літератури та художньої культури Козиряцька Вікторія Петрівна.

Її конкурсну роботу «Мультимедійний посібник з художньої культури «Культурна спадщина народів світу»» було визнано як одну з кращих.

За підсумками конкурсу Козиряцька В.П. отримала диплом лауреата.

показати фото

22 квітня

22 квітня в м.Апостолово пройшов ІІ тур регіонального огляду щорічного обласного фестивалю художньої самодіяльності серед ПТНЗ області "Фестивальний дивограй профтехосвіти". Взяли участь 8 навчальних закладів. Наш гурт "Хуртовина" під керівництвом Сисолятіна І.О. підготували насичену програму і з честю захищали Томаківський ліцей.

МОЛОДЦІ!

показати фото

08 квітня

До всесвітнього дня здоров'я медична сестра ліцею Вінярська А.С. провела бесіду на тему "Поміркуймо разом: спокуса та здоров'я" з показом відеофільму "Живи! Наркотикам - ні! Обирай життя!"

показати фото

Участь у V конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти

У 2015 році наш ліцей прийняв участь у V конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти, що проводився Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

За вебометричним рейтингом українських навчальних закладів професійно-технічної освіти – учасників конкурсу (а приймало участь 170 навчальних закладів України) Томаківський професійний аграрний ліцей отримав 5-те місце.

Над сайтом працювали: Ілющенко І.В., Русанова С.Г., Бєлєвцева Т.М.

27 березня

27 березня психологом Слюсар А.В. для педагогів був проведений психолого-педагогічний консиліум «Загроза суїциду»

показати фото

26 березня

26 березня у м. Дніпропетровськ відбулася обласна олімпіада з бухгалтерського обліку серед учнів ПТНЗ. Наш ліцей представляла учениця 3-го курсу Левада Наталія, яка за результатами олімпіади зайняла почесне I місце.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

26 березня

26 березня у ліцеї було проведено чергове засідання атестаційної комісії, де педагоги представляли свої творчі звіти за атестаційний період.

Творчий звіт керівника гуртка Сисолятіна І.О.

18 березня

18 березня до ліцею, з метою профорієнтаційної роботи щодо отримання вищої освіти, завітали представники Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету». Для учнів були проведені майстер-класи за напрямками підготовки з готельно-ресторанної справи, права, зокрема «Суд над Родіоном Раскольниковим» та економічного напрямку.

показати фото

13 березня

13 березня в бібліотечно-інформаційному центрі пройшла літературна година «У вінок Кобзареві». В ході заходу звучали поезії з Шевченкового «Кобзаря», підготовлені учнями групи №10 та №111, переглянуто презентацію, підготовлену бібліотекарем Козиряцькою В.К. «Тарас Шевченко – майстер слова та пензля» та відеофільм «Видатні обличчя України. Т.Шевченко».

показати фото

Презентація «Тарас Шевченко – поет та художник»

13 березня

13 березня у рамках тижня економічних дисциплін та основ споживчих знань у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею викладачем споживчих знань Криволаповим О.В. та бібліотекарем Козиряцькою В.К. була презентована тематична виставка «Я споживач – але не знаю своїх прав». Також учні ліцею були ознайомлені з пам’яткою «Треба знати» і мали можливість переглянути відео-матеріали «Споживач має право…» та «15 березня Всесвітній День прав споживача».

показати фото

11 березня

11 березня у ліцеї проведено захід до 201-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка у формі усного журналу. В ході заходу була проведена вікторина «Що мені відомо про Тараса Григоровича Шевченка», експрес-тест «Незакінчені речення», де учні мали змогу продовжити речення, що стосуються фактів з життя та творчості великого Кобзаря. Викладач української мови і літератури Щербакова Л.П. розповіла учням про Шевченка – художника та презентувала його найкращі полотна. Потім відбулася демонстрація I частини фільму «Таємниці генія Шевченка».

показати фото

Презентація «Вічна пам’ять тобі, Тарасе! Вічне слово тобі, Кобзарю!»

10 березня

10 березня учні ліцею прийняли участь у районному заході покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 201-річчя з дня народження Великого Кобзаря.

показати фото

06 березня

06 березня у ліцеї проводився I тур огляду художньої самодіяльності обласного конкурсу «Фестивальний дивограй профтехосвіти». Конкурсна програма була дуже різноманітна – це і пісні, театралізовані гуморески, вірші, сучасні танки, авторські гуморески та ін. Участь у конкурсі приймали колективи навчальних груп та їх керівники. Час пролетів дуже швидко. Всі присутні отримали масу задоволення і привітали учасників та керівника гуртка Сисолятіна І.О. гучними оплесками.

показати фото

Конкурсна програма I туру огляду художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти»

Любі жінки! Вітаємо Вас зі святом весни, ніжності та краси!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,

А сонце весняне дарує тепло

У березні вітер несе хай надію

І щастя, і радість, і тільки добро!

Колектив чоловіків ДПТНЗ ТПАЛ

26 лютого

26 лютого учні ліцею прийняли участь у зональних змаганнях обласної 59-ї спартакіади серед учнів ПТНЗ області з чотирьох видів спорту: атлетичного триборства, настільного тенісу, шахів та гирьового спорту.

показати фото

Все про ЗНО - 2015

Листівка-пам’ятка для випускників ПТНЗ 2015 року детальніше

Реєструємося для участі в ЗНО 2015 року (інформація для випускників ЗНЗ минулих років та учнів ПТНЗ) детальніше

Інфографіка «Поради особам, які планують складати ЗНО в 2015 році»детальніше

20 лютого

20 лютого на базі НМЦ ПТО відбулося засідання школи лідерів учнівського самоврядування "Лідер" на тему "Лідер майбутнього". Староста групи №10 Білик Карина (майстер в/н Бєлєвцева Т.М.) взяла активну участь у семінарі.

показати фото

20 лютого

20 лютого члени учнівського самоврядування (під керівництвом Сисолятіна І.О.) підготували привітання до Масляної. Учнів та викладачів частували млинцями.

показати фото

19 лютого

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ТРИВАЄ!

У Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася зустріч учнів ліцею з учнями 9, 10, 11 класів, яка супроводжувалася виступом агітбригади ліцею "Позитив" (керівник Сисолятін І.О.) та розповіддю викладача Щербакової Л.П.

показати фото

18 лютого

18 лютого 2015 року головний спеціаліст районного управління юстиції Трубіцина О.А. провела лекцію-бесіду на тему "Шлюб". Учні мали змогуознайомитися зі змінами у сімейному законодавстві України.

15 лютого

15 лютого учениця групи №10 Білик Карина прийняла участь в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії загальноосвітніх навчальних закладів.

показати фото

12 лютого

12 лютого відбулося нагородження команд-переможців з першості по футзалу серед юнаків. Місця розподілились таким чином:

I місце - команда групи №21 (ТУ)

II місце - команда групи № 111 (1 курс)

III місце – команда групи №109 (3 курс)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

3 лютого

03 лютого відбулося нагородження команд-переможців з першості по баскетболу серед дівчат. Місця розподілились таким чином:

I місце - команда групи №10 (1 курс)

II місце - команда групи № 8 (3 курс)

III місце – команда групи №9 (2 курс)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

Профорієнтаційна робота у розпалі…

З метою створення передумов успішної самореалізації учнів в структурі соціально-економічних відносин, які сприятимуть формуванню професійної перспективи, розгорнутих життєвих планів, спрямованих на вибір професії і ствердження себе як суб’єкта професійної діяльності агітбригада ліцею, відповідно графіку відділу освіти Томаківської районної адміністрації, розпочинає проведення профорієнтаційної роботи у загальноосвітніх закладах Томаківського району.

Графік відвідування шкіл району для проведення профорієнтаційної роботи

23 січня

23 січня в ліцеї проходила першість з баскетболу серед дівчат. Змагалися команди груп №10 (I курс) і №9 (II курс). Перемогла команда групи №10.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

23 січня

23 січня до педагогічного колективу ліцею завітав наш колишній учень, наш герой, Федоренко Назар, який був тяжко поранений під Амвросіївкою в серпні 2014 року. Завітав він з друзями з колишньої групи в якій навчався, говорив, що завжди відчував нашу підтримку, розповідав про будні військових, про війну… Розповідав про свої майбутні плани, а саме бажання працювати у військкоматі, або викладати предмет «Захист Вітчизни», щоб юнакам з свого життєвого досвіду розповідати як необхідно захищати свою країну.

Педагогічний колектив побажав Назару здоров’я, успіху і щоб його мрії здійснилися.

показати фото

22 січня

22 січня до Дня Соборності та Свободи України для учнів ліцею був проведений бібліотечний урок на тему «Єдина і неподільна Україна», також була представлена виставка «Шлях України до самостійності». Класним керівником групи №8 Щербаковою Л.П. була проведена виховна година «День Соборності України – символ національного Єднання українського народу». Учні мали змогу переглянути відеофільм та відео презентацію.

показати фото

20 січня

20 січня відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників ліцею з метою підготовки матеріалів до участі у обласному методичному фестивалі «ПТО Дніпропетровщини-2015». Членами творчої групи проводилось обговорення новаторських ідей щодо створення методичних напрацювань та визначено напрямок діяльності.

показати фото

16 січня

Триває реєстрація учнів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року.

показати фото

15 січня

15 січня учні та колектив ліцею вшанували пам’ять хвилиною мовчання за загиблими в страшній, жорстокій трагедії під Волновахою, від якої «холодіє душа» кожного мешканця нашої країни.

АРХІВ НОВИН