ВІТАЄМО ВСІХ З ПРИЙДЕШНІМ 2019 РОКОМ

27 грудня

Напередодні нового року і дорослі, і малі чекають на сюрпризи. Тож учасники гуртка художньої самодіяльності вирішили подарувати учням та працівникам ліцею незвичайну, цікаву подорож новорічною машиною часу.

На глядачів чекали яскраві номери та несподівані зустрічі у різних епохах...

показати фото

Вже стало традицією, напередодні новорічних свят, зустрічати казку в нашому закладі. Тож сьогодні для малят учні ліцею створили казкову атмосферу. Проводились ігри, конкурси та хороводи. Всі малята з задоволенням приймали участь та отримали солодкі подарунки від казкових героїв.

показати фото

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 грудня, святкує день народження директор нашого навчального закладу ФІЛЬ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

Колектив працівників та учнів ліцею від щирого серця вітають керівника навчального закладу, бажають щастя та здійснення мрій! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій!

19 грудня

...Миколай, Миколай, ти до нас завітай!

Всім малятам посміхнись, щирим серцем пригорнись!...

такими словами 19 грудня розпочалося театралізоване дійство, на яке зі святковим привітанням до учнів та працівників ліцею завітав Святий Миколай. Він пригостив усіх присутніх солодощами, а дехто і різочку...отримав!

показати фото

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

У рамках тижня права з 10 по 14 грудня у ліцеї проводились: Всеукраїнький урок "Права людини", урок-вікторина "Загадки Феміди", конкурс кросвордів на тему "Права дітей" та ін.

показати фото

Пам'ятаємо...

9 грудня минуло 5 років від дня смерті колишнього директора Томаківського СПТУ-78 ДОВЖЕНКА ДМИТРА ГРИГОРОВИЧА, який 22 роки очолював навчальний заклад, активно працював над реорганізацією і реформуванням професійної освіти з упровадженням нових напрямків підготовки кваліфікованих робітників. Дмитро Григорович був педагогом за покликанням, досвідченим організатором, мудрим і творчим керівником і просто доброю та прекрасною людиною. За наполегливу працю був нагороджений багатьма відзнаками, але самою головною відзнакою була любов та пошана від колективу та учнів.

05 грудня

Сьогодні у ліцеї до Дня збройних сил України для юнаків навчального закладу було проведено I етап дитячої юнацької патріотичної гри СОКІЛ (ДЖУРА).

показати фото

23 листопада

Сьогодні у ліцеї проводився урок-реквієм "Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933рр." Учні переглянули відео, документальні стрічки про страшні події того часу. Козиряцька В.К. - бібліотекар зачитала рядки з творів українських письменників та поетів "про гіркі спогади правди".

У бібліотечно-інформаційному центрі ліцею працювала тематична виставка "Не згасне свічка пам'яті..." та книжкова виставка "Голгофа голодної смерті"

показати фото

ТИЖДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

У рамках тижня енергозбереження протягом 19-23 листопада для учнів ліцею були проведені: лекція "Енергозбереження у побуті та на виробництві", виховні години на тему "Енергозаощадження - крок до майбутнього", круглий стіл на тему "Енергозбереження - справа кожного громадянина" та виставка учнівських стіннівок "Споживай енергію розумно!"

показати фото

22 листопада

Сьогодні у ліцеї до річниці Революції Гідності для учнів був проведений урок пам'яті загиблим на майдані Незалежності. Учні переглянули фільм "Пам'яті Небесної сотні".

показати фото

16 листопада

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Осінь – найдорожча серцю хлібна пора. Отож, традиційно, кожного року в листопаді ми славимо тих, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади, плекає землю квітами, славимо працівників сільського господарства!

"Важкою є праця хлібороба. Це і недоспані ночі, напружені дні, висушене сонцем обличчя. І сьогодні ми вклоняємося мужнім людям з золотими руками. Наші вітання Вам і вдячність!", - такими словами ведучі заходу, присвяченого Дню працівників сільського господарства Фоменко Олег та Павленко Карина розпочали святковий концерт.

На свято завітало багато гостей: ветеранИ професійно-технічної освіти, батькИ, учні, наші колишні випускники та мешканці Томаківки. Зі словами вдячності до директора ліцею звернулася гостя, керівник регіону від благодійного фонду "Майбутнє" Білоусенко В.М. Валентина Микитівна побажала всім миру, злагоди, здоров'я та процвітання. Лунали пісні у виконанні Федорченко С. та Павленко К., художній номер "Ой засватав" у виконанні учнів ліцею, музичне привітання від майстрів виробничого навчання Бєлєвцевої Т.М. та Білої А.В. "Кум-зараза!", вірші, а також осінній вальс. Родзинкою свята було музичне привітання від тріо "SMILE" (Федів Матвій, Федів Соломія, Ілляшенко Ульяна) та маленької співачки Федів Стефанії, яка виконала пісню "Весела господарка".

показати фото

15 листопада

15 листопада до нашого закладу завітали представники Запорізького національного університету Лях Віктор Олексійович - доктор біологічних наук, професор, завідуючий кафедри садово-паркового господарства та генетики та Бойко Олена Анатоліївна - кандидат біологічних наук, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики з пропозицією до наших учнів щодо подальшого продовження навчання в їх закладі.

30 жовтня

30 жовтня учні ліцею відвідали Томаківський історико-краєзнавчий музей та картинну галерею ім.Дмитра Красняка. Ліцеїсти ознайомилися з виставкою майстринь, народних умільців селища Преображенка, з художніми та вишивальними роботами умільців Романенко Л.С., Непорадної В.С. та Мазурик Л.В.

Лектор музею та картинної галереї Баталова Яна Миколаївна провела з вихованцями огляд-бесіду, більш детальніше ознайомила учнів з творчістю Д.Красняка. Молодь ліцею ознайомилися з фото-виставкою "Визволення України", присвяченою Дню визволення України від нациських загарбників, де були презентовані фото та документальні матеріали з архіву музею.

показати фото

ВІДЛУННЯ СВЯТА

12 жовтня, осіннього сонячного дня, Томаківський професійний аграрний ліцей відсвяткував свій ювілей – 55-річчя від дня його заснування. На подвір’ї гостей привітно зустрічав директор ліцею Філь Валерій Анатолійович.

показати фото

У фойє навчального закладу всі бажаючі мали змогу оглянути виставку технічної творчості, майстер-класи зі слюсарної справи та технічного обслуговування сільськогосподарських машин у виконанні викладачів та учнів ліцею.

показати фото

Огляд навчально-матеріальної бази ліцею розпочався з оновленого кабінету математики, оснащеного сучасним мультимедійним комплексом наданим навчальному закладові до ювілейної дати за сприяння першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Кужмана О.М.

показати фото

А також гості оглянули виставку осінніх композицій з квітів, овочів і фруктів та вернісаж художника Боровика М.І., нашого земляка.

показати фото

Святковий концерт розпочався з гімну ліцею у виконанні учнівського хору та вітання ведучих Бєлєвцевої Т.М. і Білої А.В. З вітальним листом від першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Кужмана О.М. звернувся Демура Антон Львович та вручив колективу ліцею Почесну грамоту Дніпропетровської обласної ради. З вітальними словами та щирими побажаннями до колективу ліцею та ветеранів звернулися: Рязанцев І.М, Хведчук В.О. та Скрипченко Н.М.

Скрипченко Наталія Миколаївна вручила Почесну відзнаку голови Дніпропетровської обласної ради за заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю директорові ліцею Філь Валерієві Анатолійовичу.

Працівники та ветерани ліцею були нагороджені Почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради, грамотами Дніпропетровської обласної ради, Томаківської районної державної адміністрації, Томаківської районної ради, департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

показати фото

З привітаннями до колективу звернулися: Калашник І.В., Калашник В.С., Леперда В.Ю. На правах господаря з відповідним словом до гостей звернувся директор Філь В.А., подякував за допомогу та співпрацю і запевнив, що колектив ліцею зробить все для того, щоб гідно продовжувати добрі традиції, започатковані попередниками.

З ЮВІЛЕЄМ, ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ!!!

показати фото

Гортаючи історії сторінки, плануючи майбутні відкриття, пишаємось тим, що підійшли ми гідно до ювілейної межі життя.

2 ЖОВТНЯ

Професійно-технічна освіта – невід’ємна складова не тільки освітньої системи але й історії народу, його економічного потенціалу. Вона не тільки готує кадри для виробництва, вона виховує Людину, сприяє розвитку її таланту, вчить любити рідну землю, працювати на її благо.

Томаківська земля – чудовий мальовничий край, з багатовіковою історією, де живуть талановиті, працелюбні, щедрі на добро люди. Томаківщина гордиться своїми земляками – хліборобами, яких зростили у нашому навчальному закладі – Томаківському професійному аграрному ліцеї.

02 жовтня 2018 року виповнилося п’ятдесят п’ять років навчальному закладу, що став навіки рідним для багатьох поколінь! У межах людського життя – це ціла вічність, сповнена великих поривань і звершень, плідної праці, напружених, але радісних буднів, колективних свят. У межах історії – це вік поважний і солідний, який дає підстави говорити про гідний щонайвищої оцінки педагогічний досвід, але водночас із тим – це вік ще зовсім юний, сприятливий для впевненого кроку вперед, стрімкого лету до нових перемог!

показати фото

Вітаємо всю нашу велику профтехівську родину з ЮВІЛЕЄМ,бажаємо наснаги, нових професійних злетів та перемог! ЗІ СВЯТОМ!

ДЕНЬ ЗНАНЬ

...Розумні люди - міць держави!

Тож набирайтесь, діти, знань,

Щоб Україна мала славу

Країни здійснених бажань…

Такі слова лунали 3 вересня на святковій лінійці у Томаківському професійному аграрному ліцеї з нагоди Дня знань, початку навчального року. Традиційно, з привітаннями та найкращими побажаннями перед учнями виступив директор ліцею Філь В.А. Валерій Анатолійович побажав вихованцям успіхів у навчанні, наснаги, терпіння та здійснення мрій.

показати фото

ПОСВЯЧЕННЯ У РОБІТНИКИ

Непрохана сльозинка у зіницях,

В душі зі смутком радість обнялись.

Випускники сьогодні, як годиться

З дитинством попрощатися зійшлись…

Такими чуйними словами 27 червня в Томаківському професійному аграрному ліцеї розпочалася святкова лінійка з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників. Традиційно, з привітаннями та найкращими побажаннями перед випускниками виступив директор ліцею Філь В.А. Валерій Анатолійович зазначив, що навчання в ліцеї – це лише перша сходинка в їх самостійному житті та побажав не зупинятись на досягнутому, продовжувати навчання та працювати за фахом. Подякою за активну участь у житті ліцею були нагороджені : Пахомова Інна, Ротару Альона, Видмідь Катерина, Литвиненко Карина, Садовська Аліна та Гонтовий Ростислав. Випускників також привітали їх наставники – Онопрієнко В.В. та Краснокутська В.Г. , які побажали всього найкращого на їх подальшому життєвому шляху, адже перед ними відкриваються великі можливості та перспективи.

Є серед наших випускників зірочка, яка отримала диплом з відзнакою – це РОТАРУ АЛЬОНА. В її найближчих планах вступити до ВНЗ і продовжити навчання з омріяної професії. То ж щасти, вам, наші випускники, нехай ваші мрії здійсняться! В добру путь!

показати фото

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01 червня

Доброго дня дитинство - радість Землі!

Хай живе мир на світі!.

Щоб усюди на світі росли і цвіли,

Наші усміхнені діти.

Такими словами розпочали ведучі свята змагання між двома командами учнів ліцею. Ліцеїсти весело провели час і отримали задоволення і смачне морозиво.

показати фото

Тиждень безпеки дорожнього руху

25 травня в ліцеї у рамках тижня безпеки дорожнього руху для учнів ліцею проведений урок на тему "Безпека на дорозі - безпека життя", в бібліотечно-інформаційному центрі відбулася демонстрація відеофільмів пізнавального та повчального характеру "Безпечний рух - твій вірний друг" та проведена інформаційна година на тему: "Життя - безцінний скарб".

Протягом тижня в бібліотечно-інформаційному центрі ліцею працювала тематична виставка.

показати фото

Презентація "Ми за безпеку дорожнього руху!"

Пам'ятка для учнів "ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВСІМ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

17 травня

"На широких томаківських нивах, височіє аграрний ліцей,

Сюди діти летять, як на крилах, тут чекають завжди на гостей.

У ліцеї зустрінуть привітно кабінети і дошки, і парти.

Мрії збудуться тут заповітні і життєві починаються старти..."

Такими словами розпочала свій виступ агітбригада ліцею перед учнями шкіл Томаківської ОТГ, розповідаючи одноліткам про життя ліцеїстів у стінах нашого навчального закладу, про робітничі професії, які вони мріють отримати в майбутньому житті.

показати фото

16 травня

16 травня в рамках тематичного тижня до Дня Європи учнівським ЄК було проведено просвітницьку акцію серел однолітків: "Безвіз: що треба знати про країни Євросоюзу"

В бібліотечно-інформаційному центрі проходила тематична виставка.

показати фото

05 травня

"...Роки добра, повага до перших наставників, які дали чудову можливість розкритися в учнівських душах, жили профтехосвітою, підготували безліч кваліфікованих робітників і водночас вірили в розквіт професійної технічної галузі..."

05 травня в музейній кімнаті нашого закладу відбулася екскурсія для учнів ліцею на честь вшанування пам'яті творця-наставника професійної базової освіти, колишнього директора Томаківського професійно-технічного училища №78 ДОВЖЕНКА ДМИТРА ГРИГОРОВИЧА.

Бібліотекар Козиряцька В.К. розповіла учням про трудову діяльність Дмитра Григоровича, про його трудовий шлях, про безмежну відданність справі професійно-технічної освіти.

показати фото

03 травня

03 травня в ліцеї у рамках Року Олеся Гончара була проведена книжкова виставка та бібліотечний урок, присвячених творчості письменника. У заході прийняли участь учні ліцею, які переглянули відеоматеріали про життя і творчість Олеся Гончара, уривок з фільму за мотивами новели «Залізний острів» та поділилися власними враженнями щодо діяльності та творчості майстра художнього слова.

показати фото

Презентація "Олесь Гончар - художник слова"

27 квітня

27 квітня у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею з нагоди вшанування пам'яті загиблих на Чорнобильській атомній станції був проведений урок-реквієм "Дзвони пам'яті". Учні переглянули відеофільм про Чорнобильську катастрофу, презентацію "Чорнобиль% від мирного атому до катастрофи", а також відвідали тематичну виставку літератури "Історія прийдешнім поколінням". Вшанували загиблих - хвилиною мовчання.

показати фото

ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

25 квітня, в рамках тижня охорони праці, учні ліцею відвідали пожежну частину Томаківський районний сектор ДПРУ-56. Худорожкова Юлія Сергіївна провела бесіду щодо виникнення пожеж, як в навчальному закладі так і у побуті. Начальник караулу Лобанов Євген Сергійович та водій пожежної машини Марковський Євген ознайомили учнів з обладнанням, яким укомплектована пожежна машина.

показати фото

26 квітня з учнями ліцею були відпрацьовані практичні навички з евакуації при пожежі.

показати фото

26 квітня педагогами ліцею до Всесвітнього дня охорони праці учням були продемонстровані фільми на дану тематику, підведена статистика нещасних випадків на виробництві та в побуті. Учні активно прийняли участь у вікторині.

показати фото

25 квітня

25 квітня у ліцеї пройшла зустріч учнів з працівниками управління соціального захисту населення, які провели лекцію на тему: "Профілактика домашнього насилля"

показати фото

18 квітня

18 квітня представники нашого закладу прийняли участь у регіональному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура", що проводилася в м.Марганець. Учні на належному рівні представили свій навчальний заклад показавши свої знання, вміння і навички з військово-патріотичної підготовки.

показати фото

15 березня

15 березня в рамках тижня економічних дисциплін під гаслом "Учням про корупцію - як суспільне явище, що створює ілюзію економічних та інших прав людини" між учнями 1 та 2 курсу відбулася економічна гра на тему "Потреби споживача".

показати фото

У бібліотечно-інформаційному центрі для учнів навчальних груп проводився бібліотечний урок "Стоп корупції - корозії економіки України".

Юний читачу!...

Вітаємо найчарівнішу половину людства з наступаючим святом 8-го Березня!

Шановні жінки та дівчата!

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Веселого Вам настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.

ЗІ СВЯТОМ!

7 березня

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого свята весни, в ліцеї проводився відбірковий етап конкурсу художньої самодіяльності "Дивограй профтехосвіти - 2018".

показати фото

20 лютого

20 лютого учні ліцею відвідали Томаківську районну бібліотеку з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні.

показати фото

В навчальному закладі для учнів був проведений урок-пам'яті подій на майдані 20 лютого 2014 року.

показати фото

16 лютого

16 лютого в ліцеї, за традицією, проводжали зиму в очікуванні весни з смачними млинцями, веселими іграми та спалюванням опудала зими.

...Ось і Масляна довгоочікувана, приходе з весною бажанною,

Зиму сніжну проводжаємо, Піст Великий зустрічаємо...

показати фото

06 лютого

06 лютого до святкування року Всесвітнього безпечного Інтернету для учнів ліцею була проведена лекція "Безпечний інтернет та соціальні мережі" та презентація з переглядом відео-матеріалів.

показати фото

29 січня

29 січня до дня вшанування пам'яті Героїв Крут для учнів ліцею була проведена єдина виховна година "Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ"

У бібліотечно-інформаційному центрі ліцею працювала тематична книжкова виставка "Пам'ятай про Крути".

показати фото

26 січня

26 січня до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту для учнів ліцею був проведений урок-реквієм "1933 - 1945. Голокост: ніколи не забути злочин проти людяності."

показати фото

22 січня

22 січня до Дня Соборності України в ліцеї був проведений Єдиний урок на тему "Час історичного вибору". Учнями навчальних груп були переглянуті відеофільми присвячені до Дня Соборності та Свободи України та електронна презентація "Україна: від самостійності до соборності".

У бібліотечно-інформаційному центрі працювала книжкова виставка "Нам берегти Соборну і Єдину Україну!"

показати фото

12 січня

12 січня до ліцею з колядками, піснями та танцями завітали представники Мирівського будинку культури та будинку культури Томаківської ОТГ.

показати фото

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

АРХІВ НОВИН

Архів новин 2017 року
Архів новин 2016 року
Архів новин 2015 року
Архів новин 2014 року
Архів новин 2013 року
Архів новин 2012 року