28 грудня

В бібліотечно-інформаційному центрі ліцею було продемонстровано виставку присвячену присвячену 75-річчю з дня народження В.Чорновола

24 грудня – День пам’яті В’ячеслава Чорновола

"Світ побачив науковий доробок про діяльність В’ячеслава Чорновола за період 1980-х рр."

28 грудня

В ліцеї пройшов театралізований новорічний ранок для дітей працівників ліцею. Діти отримали масу задоволення та новорічні подарунки від діда Мороза і Снігуроньки, а також мешканців лісу та Снігової королеви.

Для учнів ліцею сьогодні відбувся «Голубий вогник».

Святковий концерт був представлений талановитими, обдарованими учнями.

20 грудня

В ліцеї пройшов I етап обласного огляду-конкурсу «Професійний Калейдоскоп» серед агітбригад навчальних груп. Агітбригади рекламували професії, за якими ведеться підготовка в ліцеї. Найкращі виступи агітбригад продемонстрували учні гр. №44 – професія «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (ТУ); гр. №7 та №8 – професія «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

19 грудня

До Дня святого Миколая у ліцеї відбулося театралізоване дійство.

Детальніше у розділі ГАЛЕРЕЯ….

18 грудня

У ліцеї психологом Слюсар А.В. було проведено психолого-педагогічний семінар за темою «Профілактика суїциду»

Детальніше...

14 грудня

14 грудня колектив та учні ліцею взяли участь у районному мітингу присвяченому Дню вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13 грудня

В рамках Всеукраїнського тижня права сьогодні в ліцеї відбувся турнір «Знавців права». Збірна команда юнаків з груп 19, 107, 106 змагалася з командою дівчат групи 6. Перемогла команда юнаків.

Вітаємо з перемогою!

Найкращими гравцями були: Нємчук С. – група 6; Рубльов В. – група 19; Бурковський О. – група 107; Ляшенко Т. – група 6; Третяк К. – група 6.

Сьогодні відбулися змагання першості з баскетболу між командами юнаків ліцею. На фото гра між командами групи ТУ №19 та групи 3-го курсу №107. З великою перевагою в рахунку здобула перемогу команда групи №19. Вітаємо переможців!

12 грудня

Сьогодні, учні I курсу разом з бібліотекарем Козиряцькою В.К. здійснили цікаву подорож у дивовижний світ краси. Учні відвідали картинну галерею ім. Д.Н.Красняка та ознайомились з його творчістю як скульптора.

«Прекрасне – це символ добра» (Кант).

В рамках Всеукраїнського тижня права 12 грудня відбулася пізнавальна бесіда учнів та педагогічного колективу з завідувачем сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Томаківського районного управління юстиції Дніпропетровської області Полозком О.В. на тему «Історія прав людини».

6 грудня

6 грудня до Дня збройних сил України в бібліотечно-інформаційному центрі відбувся соціально-політичний ринг «Молодь і армія».

Детальніше фото заходу у розділі ГАЛЕРЕЯ

3 грудня

В понеділок 3 грудня до Міжнародного дня боротьби зі СНІДОМ в актовій залі учнівське самоврядування презентувало виступ агітбригади «Ми за здоровий спосіб життя». Також був показаний відеофільм.

30 листопада

До Дня інвалідів 30 листопада бібліотекарем інформаційного центру Козиряцькою В.К. був проведений Єдиний урок на тему «Можливості обмежені – здібності безмежні».

29 листопада

Сьогодні в ліцеї відбувся турнір з волейболу присвячений до Дня збройних сил України. Турнір проводився між командами учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання. Переможцями стала команда юнаків. Вітаємо з перемогою!

Згідно плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровську в ПТУ №2 відбувся методичний –тренінг для керівників методичних кабінетів ПТНЗ.

Наш заклад представляла методист Русанова С.Г. з презентацією на тему «Моделювання методичної роботи професійно-технічного навчального закладу»

Детальніше...

28 листопада

Сьогодні в ліцеї відбулася зустріч учнів з оперуповноваженим кримінальної міліції у справах кримінальної міліції у справах дітей Томаківського РВ УМВС у Дніпропетровській області Коваленком Владиславом Віталійовичем. Зустріч пройшла у формі діалогу.

26 листопада

Вітаємо переможців внутріліцейних олімпіад з загальноосвітніх предметів!

Детальніше...

23 листопада

23 листопада були проведені такі заходи:

1. Урок-реквієм: «То був страшний навмисний голод», за участі учнівського колективу першого курсу.

2. Тематичні виховні години по групах «Голод -33».

3. Виставка стіннівок, плакатів.

Детальніше...

Активом бібілотечно-інформаційного центру підготовлена відео презентація « Згадувати, щоб не повторилося» .

Детальніше...

22 листопада

Учні 1-го курсу, група №8 на чолі з класним керівником та майстром виробничого навчання відвідали виставку полотен кисличуватської художниці Пазій Надії Олександрівни «Намалюю собі світ».

13 - 16 листопада

З 13 листопада по 16 листопада відповідно до листа НМЦ ПТО від 31.10.2012 за №13/4-242 «Про відзначення Міжнародного Дня толерантності» та плану роботи ліцею до Дня толерантності були проведені такі заходи:

1. Тематичні виховні години в навчальних групах

2. Позаурочний захід для учнів та педагогічних працівників ліцею проведений керівником Євроклубу "TOGETHER".

3. Практичним психологом підготовлено матеріал для батьків на тему «Профілактика поширення ксенофобських і расистських проявів серед дітей та молоді в сім’ї». Детальніше…

4. В інформаційно-бібліотечному центрі ліцею була проведена тематична виставка «Життя людини – головна цінність».

16 листопада

Сьогодні в ліцеї відбулися урочистості та святковий концерт до Дня працівника сільського господарства

15 листопада

До всесвітнього дня не паління (15.11) в ліцеї пройшла акція організована учнівським самоврядуванням «Міняю цигарку на цукерку».

14 листопада

У ліцеї продовжується проведення олімпіад з загальноосвітніх предметів серед учнів I – II курсу.

На знімках олімпіада з хімії та екології.

9 листопада

До Дня української писемності в інформаційно-бібліотечному центрі ліцею для учнів 1-го курсу був проведений тематичний захід «Мова – це дзеркало душі людини».

Пам’ятка читачеві..

09 листопада - День української писемності та мови

8 листопада

Психологом Слюсар А.В. був проведений консиліум на тему: «Адаптація учнів 1-го курсу і груп ТУ до навчання в ліцеї».

На консиліумі були присутні класні керівники та майстри виробничого навчання 1-го курсу і груп ТУ, а також викладачі загальноосвітніх і спецпредметів, що викладають навчальні дисципліни в цих групах.

29 жовтня – 15 листопада

В ліцеї розпочато проведення олімпіад з загальноосвітніх предметів серед учнів I – II курсу.

Графік проведення олімпіад

31 жовтня

В рамках тижня безпеки під час використання газу у побуті відбулися такі заходи:

    - лекція для учнів і педагогічного колективу

    - роздані друковані пам’ятки всім учням ліцею

    - проведені диктанти – пам’ятки «Блакитне паливо не для біди»

22 - 26 жовтня

Протягом тижня в ліцеї проходила декада робітничих професій сільськогосподарської галузі. Було проведено конкурс стіннівок серед навчальних груп, майстер-клас з слюсарної справи та технічного обслуговування трактора. Завершив декаду робітничих професій виступ агітбригади ліцею.

конкурс стіннівок

сценарій виступу агітбригади

26 жовтня

Сьогодні до дня автомобіліста та дорожника, в ліцеї пройшли урочистості: поздоровлення від агітбригади учнівського самоврядування, майстер-клас з водіння на навчальному полігоні для учнів групи №19 за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів» на легковому автомобілі SUZUKI та вантажному автомобілі КАМАЗ.

15 - 19 жовтня

З нагоди Європейського тижня місцевої демократії в ліцеї була організована тематична виставка при інформаційно-бібліотечному центрі.

Також був проведений День інформування про стандарти європейської місцевої демократії з представниками органів місцевого самоврядування: головою виборчої дільниці №120595 40-го виборчого округу Бурдаковою Л.А. та депутатом Томаківської селищної ради Оксенюком О.В.

06 жовтня

З нагоди Дня працівника освіти з метою вивчення історії рідного краю та збагачення інтелектуального і культурного потенціалу, колектив ліцею здійснив екскурсію по історико-культурному комплексу «Запорізька Січ» на о. Хортиця.

05 жовтня

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду…

05 жовтня в ліцеї проведено святковий концерт до Дня працівника освіти. Гостями свята були ветерани профтехосвіти нашого закладу.

Учні привітали педагогів вітальними стіннівками.Детальніше…

03 жовтня

У м. Дніпропетровськ учні ліцею на чолі з директором Філь В.А. та керівником фізичного виховання Карюк О.О. прийняли участь у заключному етапі 56-ої спартакіади серед професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської обл.

Колектив дівчат з танцювальної аеробіки був нагороджений дипломом за зайняте III місце. Керівник – Криволапова С.М.

02 жовтня

02 жовтня 2012 року у м. Дніпропетровськ наш заклад приймав участь у проведенні Параду професій та виставці досягнень і реальних дипломних робіт учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Досягнення ліцею на виставці презентували керівник навчального закладу Філь Валерій Анатолійович та заступник директора з НВЧ Оксенюк Олег Валентинович.

30 Вересня

До дня Всеукраїнського дня бібліотек у інформаційно-бібліотечному центрі ліцею був проведений бібліотечний урок на тему: «Презентація інформаційного центру навчального закладу» для учнів 1-го курсу.

27 вересня

З нагоди Дня партизанської слави учні ліцею відвідали краєзнавчий музей де вшанували пам’ять загиблим воїнам у боротьбі з фашизмом. Екскурсію по музею провела директор музею Дмитриченко Олена Іванівна.

25 вересня

У інформаційно-бібліотечному центрі ліцею був проведений бібліографічний огляд літератури «Партизанськими шляхами» з нагоди Дня партизанської слави, який відзначають 22 вересня.

21 вересня

21 вересня – День Миру. Учні першого курсу на чолі з бібліотекарем ліцею Козиряцькою В.К. відвідали районну бібліотеку, де було проведено Урок Миру під назвою «Заради Миру на Землі»

20 вересня

Сьогодні відбулася зустріч з футболу між переможцями фінальних змагань учнями групи ТУ (№19) та збірною працівників ліцею.

Вболівальники отримали масу задоволення від гри команд. Перемога була за учнями ліцею.

15 вересня

15 вересня наш заклад з робочим візитом відвідав начальник головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

Демчик О.І.

Також були присутні представники керівництва району:

Бардадим В.Г. – голова районної державної адміністрації Томаківського району;

Шевченко С.О. – заступник голови районної державної адміністрації Томаківського району;

Присташ Ю.А. – начальник відділу освіти Томаківської районної державної адміністрації

11 вересня

11 вересня відбулися фінальні змагання з футболу між збірною учнів III курсу та групою ТУ. Переможцями стала група №19 (ТУ)

Також було визначено переможця в змаганнях з підняття гирі – це Стрюк Віталій гр. №109, 2-е почесне місце залишилось за Манзюком Олександром гр. №108

Відзначились групи дівчат-вболівальників, які активно презентували свої кричали

Детальніше...

10 вересня

У вишах Дніпропетровської області протягом вересня-жовтня 2012 року відбудеться презентація Молодіжного центру Дніпропетровщини

Детальніше...

7 вересня

7 вересня до Дня фізичної культури і спорту» були проведені спортивні змагання серед учнів ліцею.

В програму входили змагання з футболу, володіння обручем, перетягування канату, гирі. Всі учасники змагань брали активну участь і були нагороджені солодкими призами.

Фінальні змагання з футболу будуть проводитись 11 вересня між групами учнів III курсу та групою ТУ .

Нагородження переможців за підсумками змагань буде проводитись 13 вересня 2012 року.

Детальніше про підсумки проведення змагань

1 вересня

1 ВЕРЕСНЯ! Ця подія завжди означає відкриття нової цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань. То ж нехай цей рік стане для кожного з нас благодатним і щедрим!...

Сьогодні у нашому закладі відбулася урочистість присвячена Дню Знань. Щирі вітання педагогічному колективу та учням ліцею були висловлені начальником Томаківського управління агропромислового комплексу Томаківської районної державної адміністрації Краснокутським О.Я. та головою районної профспілки Томаківського управління агропромислового комплексу Томаківської районної державної адміністрації Літвіновим В.М.

Вітальне слово губернатора Олександра Вілкула викладачам, майстрам професійно-технічних навчальних закладів та педагогічним, науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів Дніпропетровської області з нагоди Дня знань

Вітальне слово губернатора Олександра Вілкула учням професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області з нагоди Дня знань

23 СЕРПНЯ 2012 РОКУ

Сьогодні, 23 серпня 2012 року, педагогічний колектив та учні ліцею взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку з нагоди Дня Прапора.

18 СЕРПНЯ 2012 РОКУ

18 серпня 2012 року відбулася зустріч учнів групи №108 з воїнами-афганцями.

22 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ

22 червня 2012 року колектив Томаківського професійного аграрного ліцею прийняв участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблим воїнам.

20 червня 2012 року

20 червня 2012 року в обласній державній адміністрації відбулася урочиста зустріч голови облдержадміністрації Вілкула О.Ю. з обдарованою молоддю Дніпропетровщини з нагоди Дня молоді.

Ученицям групи №6 Третяк Катерині та Ляшенко Тетяні були вручені сертифікати на отримання обласної іменної стипендії

19 червня 2012 року

Згідно плану заходів у нашому оздоровчому таборі сьогодні пройшов День туризму. Діти та вихователі табору взяли участь у туристичній естафеті: розкладали намет, долали різні перешкоди, шукали скарби, вибивали мішені з пневматичної гвинтівки. Закінчилося свято туристичним обідом, який приготували учні-кухарі. Всі учасники були втомлені, але задоволені.

ЧЕРВЕНЬ 2012 РОКУ

З початком червня розпочав свою роботу оздоровчий табір "Факел". Працівники табору розробили цікавий план-графік на кожен день, тому дітям не доводиться сумувати.

1 червня 2012 року

Сьогодні в ліцеї відбулося свято, присвячене Дню захисту дітей. Учнів привітав директор Філь В.А. Творчі педагоги організували цікаві заходи, серед яких перегляд відеороликів про права дитини та конкурс тематичних малюнків на асфальті.

25 травня 2012 року

25 травня ліцей попрощався зі своїми дітьми - випускниками 2012 року. З напутніми словами виступив директор Філь В.А. Також пролунали вітання від шановних гостей: заступника голови райдержадміністрації Кугенка Віктора Петровича, методиста відділу освіти Томаківської райдержадміністрації Стуліної Олександри Вікторівни, голови профкому управління АПР Томаківського району Літвінова Василя Миколайовича.

18 травня 2012 року

Відповідно до Наказу ГУОН "Про відзначення у 2012 році Дня Європи" та згідно рекомендацій навчально-методичного центру професійно-технічної освіти У Томаківському професійному аграрному ліцеї сьогодні був проведений єдиний урок для учнів першого курсу "Україна - серце Європи". Учні активно відповідали на питання історичної вікторини, переглянули відеоролики про Євро-2012 . Взяли участь у грі на кращого знавця країн Європи. Переможці отримали солодкі призи.

16 травня 2012 року

16 травня у м.Дніпропетровськ відбувся обласний методичний фестиваль "Креативний підхід до формування професійної мобільності конкурентноспроможного фахівця на сучасному ринку - головний пріоритет сьогодення". Педагогічні працівники нашого ліцею зайняли призові місця у 6-ти номінаціях та були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

9 травня 2012 року

9 травня учні та працівники ліцею взяли участь в урочистому мітингу, присвяченому Дню Перемоги.

8 травня 2012 року

8 травня через селище Томаківка пройшов автопробіг під гаслом "Мы помним! Мы гордимся!", присвячений Дню Перемоги. Учасники автопробігузавітали до нашого ліцею.

7 травня 2012 року

7 травня згідно наказу Головного управління освіти і науки №308/0/212-12 від 05.04.2012р. викладачем історії Поляковим В.П. та бібліотекарем Козиряцькою В.К. було проведено урок пам'яті "Пам'ять не знає сивини" з використаннямматеріалів пошукової роботи про подвиг випускників та првцівників ПТО у роки Великої Вітчизняної Війни.

5 травня 2012 року

5 травня відзначив свій 80-річний ювілей колишній директор ліцею Довженко Дмитро Григорович. Колектив ліцею та ветерани профтехосвіти привітали Дмитра Григоровича, також була вручена подяка Голови Томаківської районної державної адміністрації Бардадима В.Г.за підготовку робітничих кадрів регіону. Пишаємося своїми працівниками!

5 травня 2012 року

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 23.03.2012 №07-44/0/35-12 і доручення голови Томаківської районної державної адміністрації від 27.04.2012 №21-д "Про проведення 5 травня 2012 року суботника з благоустрою територій населених пунктів області" в Томаківському професійному аграрному ліцеї був проведений суботник. Участь узяли 43 працівника ліцею.