29 грудня

29 грудня до ліцею завітав з новорічними привітаннями Дід Мороз із Снігуронькою. Бажаючі мали змогу сфотографуватися з казковими персонажами.

показати фото

22 грудня

22 грудня відзначає свій День народження директор ліцею Філь Валерій Анатолійович.

Валерію Анатолійовичу! Прийміть щірі вітання від учнів та колективу ліцею. Бажаємо Вам завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на багато кроків вперед. Творчих успіхів Вам та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. ВІТАЄМО!

19 грудня

19 грудня у гості до ліцею завітав Святий Миколай з привітаннями, солодощами та подарунками.Учні з радістю зустріли гостя та його друзів.

показати фото

09 грудня

09 грудня до Міжнародного дня боротьби з корупцією був проведений Антикорупційний урок з показом відео та презентації.

показати фото

09 грудня в рамках акції "16 днів проти насильства" учні ліцею на чолі з практичним психологом Яковенко О.В. провели флешмоб для жителів смт Томаківка із врученням пам'ятних буклетів та повітряних кульок з тематичними написами.

показати фото

Буклет "Зупинимо насильство в сім'ї!"

"10 заповідей батькам" (поради практичний психолога)

06 грудня

06 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права учні I курсу на чолі з викладачем історії та правознавства Криволаповою С.М. відвідали місцеве відділення поліції. Інспектор Зубенко С.В. провів лекцію та ознайомив ліцеїстів зі структурою роботи поліції.

показати фото

АНОНС! В ліцеї відбуласялася декада робітничих професій с/г галузі

02 грудня у рамках декади робітничих професій сільськогосподарської галузі в ліцеї проводився профорієнтаційний КВЕСТ "Я - PROFI".

показати фото

30 листопада у рамках декади робітничих професій в ліцеї проводилася ділова гра з бухгалтерського обліку на тему "Облік касових операцій".

показати фото

29 листопада у рамках декади робітничих професій в ліцеї відбулася товариська зустріч з волейболу між збірними командами юнаків і дівчат ліцею та Настасівської ЗОШ I-III ступеня. За підсумками змагань переможцями стали серед юнаків команда нашого закладу, а серед дівчат отримали перемогу представниці Настасівської школи. Вітаємо переможців!

показати фото

25 листопада у рамках декади робітничих професій сільськогосподарської галузі в ліцеї відбулася виставка стіннівок "Моя професія - моя гордість". Кожна навчальна група мала можливість прорекламувати свою робітничу професію.

показати фото

24-25 листопада в рамках декади проводились олімпіади з спецдисциплін для професій "Оператор комп'ютерного набору" та "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".

показати фото

24 листопада

Учні ліцею продовжують активно приймати участь у II етапі обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (в режимі онлайн).

21-23 листопада

22-23 листопада до Дня Свободи та Гідності в навчальний групах проводились виховні години. Учні мали змогу переглянути відеоматеріали про події 2013-2014 року та ознайомитись із "Живим" словником термінів (неологізмів) Революції Гідності, створеним учнями ліцею в проекті "Ми діти твої, Україно!"

показати фото

21 листопада в бібліотечно-інформаційному центрі проводилась тематична виставка присвячена Дню Свободи та Гідності.

показати фото

09 листопада

09 листопада провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Томаківського районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Голотою І.В. та психологом Томаківського РВКВІ Павленко Н.А. для учнів був проведений урок-тренінг на тему: "Чи Ви знаєте свої права?".

показати фото

08 листопада

08 листопада до Дня писемності і мови учні ліцею взяли участь у проведенні I етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У бібліотечно-інформаційному центрі ліцею відбулася тематична виставка: "Мово рідна, звучи в ріднім домі"

показати фото

02-04 листопада

04 листопада інспектор ПАТ "Дніпрообленерго" Єременко Д.М. для учнів ліцею провів лекцію з питань енергозбереження..

02 листопада для учнівського колективу був проведений позаплановий інструктаж (навчання) з питань неухильного виконання вимог техногенної пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій. Також викладачем з Охорони праці була проведена лекція з техніки безпеки щодо користування газовими приладами.

показати фото

31 жовтня

31 жовтня з нагоди Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у бібліотечно-інформаційному центрі ліцею представниками Томаківського історико-краєзнавчого музею ім.50-річчя Перемоги на чолі з директором Івченко О.М. був проведений урок мужності на тему: "Не згасити вогонь Пам'яті". Учні мали змогу переглянути відеофільми про звільнення України та форсування річки Дніпро. Презентацію "Цей день у Пам'яті навічно" представила бібліотекар Козиряцька В.К.

В бібліотечно-інформаційному центрі протягом неділі працюватиме тематична виставка: "Герої не вмирають - вони навік у пам'яті людській живуть".

показати фото

28 жовтня

28 жовтня педагогічний та учнівський колективи ліцею прийняли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, яке відбулося біля Меморіалу Слави.

показати фото

27 жовтня ВИБОРИ В ЛІЦЕЇ

ВІТАЄМО!

За більшістю голосів головою учнівської ради став учень групи №111 ВАРВАРОВ ІВАН

показати фото

26 жовтня

26 жовтня в актовій залі ліцею відбулися виборчі дебати кандидатів на голову учнівської ради. Кожний кандидат проголосив свою передвиборчу програму. Вибори голови учнівської ради відбудуться 27 жовтня.

показати фото

26 жовтня практичним психологом ліцею Яковенко О.В. з педагогами був проведений психолого-педагогічний консиліум на тему: "Особливості проходження соціальної адаптації учнів I курсу".

показати фото

14 жовтня - День захисника України

Шановні чоловіки та юнаки ліцею!

Вітаємо Вас із святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Захисника України.

Бажаємо здоров'я, щастя і наснаги, щоб кожен мав те, що хотів,

А також сили і відваги і кожному достатку в дім.

Добра, терпіння, миру і любові, і сміх, і щастя хай рікою ллється,

Зі святом вас, чоловіки, хай все в житті Вам удається!!!

07 жовтня

07 жовтня в навчальних групах ліцею були проведені батьківські збори. Психологами Томаківського РВ КВІ для батьків був проведений батьківський всеобуч на тему: "Правова відповідальність батьків за неналежне виховання дітей".

показати фото

05 жовтня

05 жовтня в ліцеї психологом Томаківського РВ КВІ Павленко Н.А. для учнів I курсу був проведений тренінг на тему: "Профілактика правопорушень серед неповнолітніх".

показати фото

30 вересня

30 вересня в ліцеї відбувся святковий концерт присвячений Дню працівників освіти та Дню професійно-технічної освіти.

Вітаємо всіх освітян із їх професійним святом!!!

показати фото

30 вересня з нагоди Дня працівників освіти в ліцеї проводилася виставка "Золота красуня - осінь чарівниця"

показати фото

28 вересня

28 вересня для учнів ліцею працівниками РВ КВІ була проведена лекція на тему "Підліткова злочинність".

28 вересня у зв'язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру для учнів I курсу був проведений інформаційний час "Забуттю не підлягає!...". Учні переглянули відеофільм "Історичні роковини трагедії Бабиного Яру".

В бібліотечно інформаційному центрі працює книжкова виставка "Трагедія Бабиного Яру в серці українського народу".

показати фото

28 вересня відбулася фінальна гра футбольного турніру "Шкіряний м'яч" за I місце між юнаками груп №111 (III курс) та №23 (річна група ТУ). З рахунком 3:2 в додатковий час перемогу здобула команда групи №111. Вітаємо з перемогою!!!

показати фото

27 вересня

27 вересня в ліцеї був проведений урок-реквієм "Шляхами партизанської слави". На уроці були присутні директор Томаківського історико-краєзнавчого музею Івченко О.М. та лектор Стець Н.М. Вони розповіли учням про партизанський рух на Томаківщині, ознайомили слухачів з архівними документами про членів підпільної організації.

Учні мали змогу ознайомитись з літературою на тематичній виставці "Подвиги героїв підпілля" підготовленій бібліотекарем ліцею Козиряцькою В.К.

показати фото

27 вересня футбольний тиждень осіннього турніру продовжився грою команд груп 112 (II курс) та 113 (I курс). Сьогодні юнаки змагалися за III місце. З рахунком 4:2 перемогу здобула команда групи №112. Вітаємо з перемогою!!!

Фінальна гра за I місце відбудеться 28 вересня.

показати фото

23 вересня

23 вересня в рамках футбольного турніру "Шкіряний м'яч" в ліцеї відбулася гра між командами навчальних груп №12 (I курс) та №11 (II курс). З рахунком 2:0 перемогу здобула команда групи №12. Вітаємо переможців!!!

У вівторок 27 вересня відбудеться фінальна гра між юнаками груп №111 (III курс) та №23 (річна група ТУ).

показати фото

Привітання зі святом

Вітальний лист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області учням ліцею

01 вересня 2016 - День знань

Промайнуло літо непомітно,

В спогадах лишивши теплий слід.

І ліцей Вам усміхається привітно,

Обіцяючи відкрити новий світ...

День знань - радісне і хвилююче свято, свято зустрічі зі своїми наставниками і товаришами. Сьогодні розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної і часто нелегкої дороги - дороги до знань, до нових звершень, до бажаної мрії...

/>
показати фото

Вступна кампанія 2016

ДПТНЗ «Томаківський професійний аграрний ліцей» запрошує на навчання за професіями:……

Спецвипуск обласної педагогічної газети "Джерело"

"Електронна енциклопедія робітничих професій" (в форматі pdf.)

Електронна енциклопедія робітничих професій розрахована на широке коло користувачів починаючи з дошкільного віку і закінчуючи старшокласниками. В ній можна дізнатися про різні професії за допомогою віршів, загадок, казок, мультиплікаційних фільмів, навчальних відеофільмів, ознайомитись з порадами щодо вибору професії, є можливість пройти тести на виявлення типу професії до якого ви схильні. Також можна переглянути відео та презентаційні матеріали навчально-виробничого і виховного процесу.

PS. Матеріали на сайті розміщені в форматі "pdf", тому анімаційні та відео- ефекти не працюють.

30 червня

ВИПУСК - 2016

30 червня наш ліцей випускає 82 своїх учнів, які вже є професіоналами своєї справи, які стають на дорослий шлях, де вони будуть працювати й вкладати всі сили, всю душу та любов у великий механізм могутньої і сильної держави, ім'я якої Україна.

Добрі дівчата і хлопці завзято

Сьогодні святкують великеє свято,

З рідними, друзями і викладачами,

Бо стануть досвідченими працівниками.

Тепер ви дорослі, тепер ви не діти,

Ліцей вам бажає найкращого в світі!

Випускники - 2016

Група №110....................Група №9.....................Група №22

показати фото

24 червня

24 червня перед учнями 3-го курсу, майбутніми випускниками ліцею, виступила Кахович Олена Олександрівна - доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності "Дніпропетровського факультету менеджменту і бізнесу Київського університету культури" щодо профорієнтаційної роботи та подальшого навчання у навчальному закладі.

07 червня

07 червня у м.Дніпро у палаці студентів відбулося нагородження лауреатів обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти – 2016». У номінації "Вокальне мистецтво" та "Хореографія" лауреатами стали дует Литвиненко Карини і Видмідь Катерини та колектив "Драйв".

01 червня

День захисту дітей

01 червня до Дня захисту дітей в ліцеї для учнів I курсу були проведені «Веселі старти». Керівник фізичного виховання Караім С.В. підготував різноманітні та веселі конкурси. Голова профспілкового комітету Онопрієнко В.В. та заступник директора з НВР Криволапова С.М. привітали учнів зі святом та пригостили смачним морозивом.

показати фото

25 травня

25 травня в ліцеї відбувся ЄДИНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ на тему: «Реалізуємо Концепцію національно-патріотичного виховання» за підсумками участі педагогічних працівників в учнівському проекті «Ми діти твої Україно».

25 травня психологом Томаківського РВ КВІ Павленко Н.А. для учнів I курсу було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Профілактика правопорушень»

показати фото

23 травня

23 травня в рамках тижня безпеки дорожнього руху для учнів I курсу був проведений урок «Безпека на дорозі – безпека життя» (викладач спецдисциплін Онопрієнко В.В.)

показати фото

20 травня

20 травня у рамках тижня з основ безпеки життєдіяльності інженером з ОП Томаківського РЕМ Кравцем О.Ю. для учнів ліцею була проведена лекція по електробезпеці. Викладач з ОП Каряка Н.А. провела вікторину «Небезпечний електричний струм». У бібліотечно-інформаційному центрі відбувся огляд книжкової виставки «Безпека – це твоя уважність!»

показати фото

19 травня

День цивільного захисту

19 травня у ліцеї відбувся День цивільної оборони.

План проведення Дня Цивільного захисту у ДПТНЗ ТПАЛ

показати фото

18 травня

18 травня у рамках тижня з основ безпеки життєдіяльності учні ліцею відвідали пожежну частину с.м.т. Томаківки.

показати фото

17 травня

День відкритих дверей

17 травня ліцей гостинно відкрив свої двері для учнів шкіл Томаківського району.

На святі були присутні і шановані гості: Рязанцев І.М. – депутат обласної ради; Калашник В.С. – голова районної асоціації фермерських господарств; Курило В.Г. – заступник голови районної асоціації фермерських господарств; Присташ Ю.А. – начальник відділу освіти РДА.

Гості мали змогу ознайомитися з навчальним закладом, бути присутніми на майстер-класах з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар-ремонтник», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Водій автотранспортних засобів», відвідати музейну кімнату, бібліотечно-інформаційний центр, переглянути виступ агітбригади ліцею.

показати фото

16 травня

16 травня у ліцеї розпочався тиждень з основ безпеки життєдіяльності відповідно до листа Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА №2945/0/211-16 від 29.04.2016 «Про проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини».

План проведення тижня з основ безпеки життєдіяльності у ДПТНЗ ТПАЛ

показати фото

20 квітня

20 квітня у рамках місячника екологічного виховання група №10 взяла участь в акції «Зелена толока». Учнями було висаджено квіти на подвір’ї ліцею.

показати фото

13 квітня

13 квітня у м. Нікополь проводився II етап фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти – 2016». Учні ліцею на чолі з заступником директора з НВР Криволаповою С.М. гідно представили наш заклад у різних номінаціях (читання поезії, український та циганський танок, виконання пісень).

12 квітня

12 квітня в рамках місячника екологічного виховання учнівський та педагогічний колектив ліцею прийняли участь у висаджуванні дерев у створеному фруктовому саду на території навчального закладу.

показати фото

07 квітня

07 квітня в рамках місячника пропаганди робітничих професій на стадіоні ліцею пройшов тренувальний спаринг з футболу між збірними командами ТПАЛу та Томаківської ДЮСШ.

показати фото

01 квітня

01 квітня учнівський та педагогічний колектив ліцею вийшли на традиційний «Суботник» лише з однією метою – поліпшити санітарний та естетичний стан території нашого навчального закладу. Ця давня і, безперечно, прекрасна традиція – збиратися на толоку і наводити лад у ліцеї – згуртувала навколо себе всіх небайдужих. З великим задоволенням всі взялися за прибирання території біля полігону для практичного водіння, адже в подальшому, за ініціативи директора Філь В.А., ця територія буде використана для покращення дозвілля учнівської молоді, а саме для проведення занять для учнів ліцею та молоді Томаківщини із картингового спорту.

показати фото

12 березня

«Без млинця не маслена»

Масляна – це здавна любиме народне свято. Його відзначали наприкінці лютого, коли «весна з зимою зустрічалися». Друга назва свята – Сирний тиждень. Справа в тому, що напередодні Масляної закінчувався зимовий піст і люди могли вдосталь наїстися всіляких продуктів, у першу чергу молочних і борошняних.

Вже стало традицією кожного року в ліцеї відзначати свято Масляної з піснями, віршами та смачними млинцями. Цього року педагогічний та учнівський колективи взяли участь у районному святкуванні Масляної яке відбулося на центральній площі смт Томаківка.

показати фото

10 березня

10 березня в групі №10 майстром в/н Бєлєвцевою Т.М. була проведена виховна година з елементами тренінгу на тему: «Де ховається щастя?»

Метою заходу є розкриття глибини розуміння поняття «щастя» кожного з учасників, їх бажання розуміти інших та себе та ін..

Щастя – як мить, єдина мить,

Махне крилом – і пролетить,

Але в цю мить, коротку мить,

Було і сонце, і блакить…..

показати фото

10 березня в рамках тижня економічних і споживчих знань в ліцеї між групами 1-го курсу відбувся «Економічний бій» (урок-гра проведений викладачем економіки Криволаповим О.В.).

Метою уроку окрім узагальнення та систематизації знань учнів були розвиток творчого мислення, вміння обґрунтовувати свої думки, активізація групової розумової діяльності та ін.

Урок-гра складався з п’яти раундів: «Екослов», «Ерудит», третій раунд був комбінований, наступною була вікторина «Учень скаже, як зав’яже», останній раунд – «Швидше, більше».

За підсумками гри були визначені переможці, ними стала група юнаків групи №112.

показати фото

В рамках Шевченківського тижня

З метою вшанування спадщини великого українського письменника Тараса Шевченка та виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова у ліцеї проводились такі заходи:

09 березня

- покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченка з нагоди 202-річниці з дня народження великого поета;

– перегляд учнями документального фільму «Мій Шевченко».

10 березня

- проведено захід, присвячений вшануванню пам’яті великого Кобзаря у формі усного журналу: «Вічна пам’ять тобі, Тарасе! Вічне слово тобі, Кобзарю!»;

- учнями навчальних груп були презентовані виготовлені власноруч буклети: «Шевченко – художник», «Музи генія», «Т.Шевченко. Поет, художник, мислитель», «Т.Шевченко – вічний вогонь, що ніколи не згасне!».

11 березня

- з учнями групи №11 була проведена інформаційна година «Жінки в житті Шевченка»;

- з учнями навчальних груп №11 та 10 був проведений конкурс читців «Шевченкове слово в віках не старіє».

показати фото

Всіх жінок, дівчат, матусь вітаємо з Днем 8-го березня!

Перший промінь березневий розбудив дзвінку весну.

Ароматом квітів перших день святковий огорнув.

Він вітання наші щирі передасть всім дамам милим,

Щоб жили в добрі і мирі, щоб здійснились їхні мрії,

Щоб коханими були і у радості цвіли.

Відео-привітання

03 березня

В ліцеї 03 березня відбувся перший етап щорічного конкурсу художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти».

Учні ліцею привітали всіх з наступаючим святом, а також показали цікаві номери присвячені чарівній половині людства.

показати фото

УВАГА! В ліцеї розпочато профорієнтаційну роботу.

Презентація «Профорієнтація 2016»

18-19 лютого

18-19 лютого в групах ліцею пройшли виховні години «Пам'ять героїв у полум’ї свічок».

Також колектив ліцею взяв участь у покладанні квітів з нагоди вшанування пам’яті «Героїв Небесної Сотні».

показати фото

17 лютого

17 лютого в бібліотечно-інформаційному центрі пройшов урок-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який підготували та провели бібліотекар Козиряцька В.К. та вихователь гуртожитку Поляков В.П. Учні мали змогу переглянути презентацію про випускників ліцею - учасників Афганістанської війни, хроніку тих часів та тематичну книжкову виставку:

«Життя листки перегортає,

А біль Афгану навіки,

В душі чомусь не замовкає…..»

показати фото

17 лютого в ліцеї пройшла зустріч учнівської молоді з фахівцем з питань соціальної роботи Томаківського ГРВ КВІ. Був показаний відеофільм «Діти за гратами».

показати фото

29 січня

29 січня бібліотекар ліцею Козиряцька В.К. провела урок мужності «Пам'ятай про Крути» з показом відеофільму «Шлях у вічність» та розповіла про значення подій 1918 року та сьогодення. Цей урок присвячено героям загиблим під Крутами, які своє молоде життя віддали у боротьбі за волю України. Їхній подвиг навічно залишиться в історії, як символ національної честі та відданості рідному народові .

Учні ліцею вшанували пам'ять Героїв Крут, а також вшанували пам'ять бійців АТО, учнів-випускників навчального закладу.

В бібліотечно-інформаційному центрі організована тематична книжкова виставка, «Герої Крут - для нащадків взірець» щодо висвітлення подій в історії державоутворення в Україні.

Учнями групи №10 для показу на уроках громадянськості була підготовлена презентація «29 січня - День пам'яті «Герої Крут».

показати фото

Презентація «29 січня - День пам'яті «Герої Крут»

22 січня

22 січня в ліцеї до Дня Соборності України пройшов тематичний урок з показом відеофільмів.

Також адміністрація ліцею взяла участь в районних заходах з нагоди Дня соборності України.

Відеофільм «Акт Злуки: відтворення історичної правди»

Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо успіхів, здоров’я, миру. Нехай всі Ваші бажання здійсняться.

14 січня

Рада учнівського самоврядування напередодні свята всіх закоханих провела статистичне дослідження.

Результати статистичного дослідження

04-05 січня

04 - 05 січня у ліцеї проходили педагогічні читання. Участь в читаннях прийняли майстри виробничого навчання, які поділилися досвідом та майбутніми цілями щодо проведення уроків виробничого навчання.

Теми які були представлені на педагогічних читаннях:

1. «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виробничий процес» (майстер в/н Ігнатченко Є.Л.)

2. «Удосконалення роботи щодо вироблення в учнів умінь практичного застосування здобутих знань» (майстер в/н Жовнірчук С.П.)

3. «Підвищення ролі домашніх завдань у формуванні в учнів інтересу до навчання» (майстер в/н Баба Є.М.)

4. «Удосконалення уроку виробничого навчання як засіб розвитку творчості майстра і учня» (майстер в/н Дмитриченко В.І.)

5. «Теорія водіння автомобіля - фундамент безпечної техніки практичного водіння» (майстер в/н, інструктор з водіння автомобіля Баба О.М.)

6. «Використання міжпредметних зв’язків на уроках виробничого навчання» (майстер в/н Іванченко В.П.)

7. «Мультимедійні презентації як засіб підвищення пізнавальної активності учнів на уроках виробничого навчання» (майстер в/н Гардер А.Ф.)

показати фото

АРХІВ НОВИН