Томаківський професійний аграрний ліцей запрошує на навчання ...

(для перегляду відео-презентації в контекстному меню обрати команду "Відкрити в новому вікні")

"Іменинники лютого"

У лютому святкують свій День народження...

ВСЕ ПРО БУЛІНГ. ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребують підтримки дорослих, які можуть допомогти їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у навчальному закладі, але й протягом усього їх подальшого життя.

Читати далі...

ПЕДАГОГІЧНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ТРЕНІНГИ - СУЧАСНА ІНТЕРАКТИВНА ФОРМА РОБОТИ З ПЕДАГОГАМИ

Тренінг - це спосіб спілкування, одна з форм оволодіння новими знаннями, процес пізнання себе та інших, форма розширення досвіду...

11 лютого в ліцеї для молодих спеціалістів проводився тренінг "Я КРОКУЮ ДО МАЙСТЕРНОСТІ".

Метою тренінгу було сформувати в молодого педагога впевненість у правильному виборі професії, вчити діяти та спілкуватися, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати свій творчий потенціал.

В ході тренінгу учасники дотримувались певних правил,важливих при проведенні даної форми роботи, а саме: використання принципів групової роботи (акивність учасників, партнерське спілкування тощо), застосування активних методів групової роботи (інтерактивні вправи, групові дискусії), аналіз групової динаміки, створення ефективної просторової організації при проведенні занять тощо.

показати фото

15 лютого в ліцеї для майстрів виробничого навчання проводився тренінг "ТВОРЧА МАЙСТЕРНІСТЬ ПЕДАГОГА".

Метою тренінгу було сформувати в педагога впевненість у правильному виборі професії,стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал; формувати професійні компетентності педагога для здійснення постійного професійного розвитку, самовдосконалення, в умовах особистісно зорієнтованого навчання; сприяти формуванню комунікативних умінь та навичок методичної діяльності.

показати фото

Вітаємо переможців спортивних змагань

06 лютого у спортивних змаганнях з баскетболу юнаки III та I курсу боролися за почесне 2-е та 3-є місце. Боротьба була запекла та дуже цікава...

07 лютого на лінійці нагородили команди почесними грамотами.

За підсумками змагань у першості з баскетболу перемогу отримала команда юнаків групи 114, II місце отримала команда групи 113, а III місце залишилося за командою юнаків групи 115. у першості ліцею з стрітбобу серед команд дівчат перемогу отримала група 12, II місце - команда дівчат групи 13, а III місце дісталося дівчатам групи 14.

З 06 по 08 лютого у ліцеї пройшла першість з футзалу серед юнаків. Перемогу здобула команда групи №114, 2-ге місто здобула команда групи №113, третє - команда групи №115.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

показати фото

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05 лютого група учнів на чолі з майстрами виробничого навчання та викладачем ІТ приєдналася до онлайн-уроку на каналі YouTube Спільноти Програми Академії Cisco, Кіберполіція України та компанії ERC, де переглянули предоставлений матеріал щодо онлайн-безпеки.

Також протягом 5-6 лютого у ліцеї проводився конкурс малюнків, виховні години в навчальних групах на тему "Безпечний Інтернет та соціальні мережі" з метою розширення знань про безпечний Інтернет, сприянню обізнаності учнів щодо небезпек, які існують у соціальних мережах та шляхи їх подолання.... Учні та педагогічні працівники переглянули рекомендований художній фільм Рубена Казаряна "Діти в Інтернеті".

показати фото

Спортивні змагання ліцеїстів

Протягом тижня в ліцеї проходить першість з баскетболу серед юнаків та першість зі стритболу серед дівчат. Лідерами стали серед дівчат група №12, а серед юнаків - група №114. Так тримати! МОЛОДЦІ!

показати фото

29 січня

Сьогодні у ліцеї проводився захід присвячений річниці трагедії під Крутами. Бібліотекар Козиряцька В.К. та викладач історії Квачок Є.Г. розповіли учням про героїзм та патріотизм загиблих студентів, продемонстрували фотоматеріали тих часів та у спільному обговоренні провели паралель між подіями того часу та подіями 2013 року.

показати фото

27 січня

Сьогодні у ліцеї проводився урок-реквієм присвячений подіям Холокосту - подіям злочину проти людяності. Учні ознайомилися з фото та відеоматеріалами тих часів. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання...

показати фото

22 січня

Сьогодні у ліцеї з нагоди Дня Соборності України проводився урок, на якому були розкриті основні події державотворення, взаємозв'язок подій часів Української революції та сьогодення, агресії Росії проти української державності.

показати фото

2019 рік

ВІТАЄМО ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, особливій теплоті та радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

АРХІВ НОВИН

Архів новин 2018 року
Архів новин 2017 року
Архів новин 2016 року
Архів новин 2015 року
Архів новин 2014 року
Архів новин 2013 року
Архів новин 2012 року