Томаківський професійний аграрний ліцей запрошує на навчання ...

(для перегляду відео-презентації в контекстному меню обрати команду "Відкрити в новому вікні")

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ щодо продовження навчання у вищих військових навчальних закладах

1 відділ Нікопольського РТЦК та СП інформує...(презентація)

НОМЕРИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА

1547 - урядова "гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

102 - Національна поліція України

116 123 або 0 800 500 335 - Національна "Гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

116 111 - Національна дитяча "гаряча лінія"

0 800 213 100 - єдиний контакт системи безоплатної правової допомоги

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Комунальний заклад освіти "Томаківський професійний аграрний ліцей" Дніпропетровської обласної ради" пропонує здобувачам освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України продовжити навчання на нашій базі.

Консультації з зазначеного питання отримаєте за телефоном 096-827-90-87.

РАЗОМ КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ!

ІНСТРУМЕНТАРІЙ ДЛЯ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

Інструментарій для центру розвитку кар'єри КЗО "Томаківський професійний аграрний ліцей"ДОР"

В рамках Проєкту USAID "Економічна підтримка України", ЦПК на базі КЗО "Томаківський професійний аграрний ліцей" ДОР" отримав валізку із посібниками з інструментарію для Центрів розвитку кар'єри. Даний набір інструментів надзвичайно необхідний для фахівців, щоб допомогти їм підготувати, запустити та забезпечувати ефективне функціонування Центру розвитку кар’єри.

Дякуємо за співпрацю та цікаві тренінги 🇺🇦

24.02.2024

2 роки з дня повномасштабного вторгнення росії, 10 років війни. Пройшло стільки часу, а до сих пір складно прийняти, що в XXI столітті знайшлася країна, яка вирішила похитнути територіальну цілісність іншої незалежної держави – України.

Крім територій, які ми обов’язково повернемо, росія зазіхнула і на наші життя, нашу свободу, нашу національну ідентичність… Однак силу духу українського народу зламати неможливо. Схиляємо голови перед усіма захисниками, які віддали свої життя за Батьківщину 🇺🇦 Сьогодні вшановуємо їхню пам’ять 🙏🙏🙏

Ми вдячні кожному захиснику та захисниці, завдяки яким можемо жити і працювати. Слава нашим ЗСУ! Слава українському народу! Ми все пам’ятаємо. Нічого не забудемо. Й не пробачимо. ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО !!!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ 🩵💛

21 лютого – Міжнародний день рідної мови – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Однією із найчисленніших мов слов’янського походження є українська мова, мова України, українського народу, наша рідна мова!

Відомий український педагог В. Сухомлинський писав: «Мова – це віконця, через які людина бачить світ. Багата мова – багатий духовний світ, розвинуте почуття краси слова – висока моральна культура. Убогість слова – це убогість думки, а убогість думки веде до моральної, інтелектуальної, емоційної, естетичної товстошкірості».

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Саме ми, заради наступних поколінь, повинні шанувати, берегти і розвивати нашу рідну мову, бо з нею майбутнє наше і нашої держави.

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Загиблих учасників Революції Гідності називають Небесною Сотнею. Усі вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були і успішні підприємці, і студенти, і пенсіонери. Та вони стали уособленням людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Революція Гідності підтвердила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну сприймають як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну згадуємо ті доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність 🇺🇦 #Ювілеї_Події_ПТО_Дніпропетровщина #ЗаМир_УкраїнаЄднаємось #УС_ПТО_Дніпропетровщина

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ 🇺🇦!

19 лютого Україна відзначає день Державного Герба України, одного із трьох державних символів нарівні з Державним Прапором України та Державним Гімном України. Ми пишаємось своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми.

Державний Герб – це символ, який презентує певну країну як суверенну незалежну державу, офіційна емблема, зображувана на офіційних документах, печатках, грошових знаках держави. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності і процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною 🩵💛

#Ювілеї_Події_ПТО_Дніпропетровщина #ЗаМир_УкраїнаЄднаємось #УС_ПТО_Дніпропетровщина

З ДНЕМ ЄДНАННЯ 🇺🇦

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й навіки.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

#Ювілеї_Події_ПТО_Дніпропетровщина #ЗаМир_УкраїнаЄднаємось #УС_ПТО_Дніпропетровщина

"НАШИМ ЗАХИСНИКАМ З ЛЮБОВ'Ю!»

Акція КЗО "ТПАЛ" ДОР" в рамках Дня Святого Валентина 🩵💛

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Педагоги, здобувачі освіти та батьки групи № 119 долучились до благодійної акції "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ", у межах якої у своїх роботах передали нашим захисникам та захисницям частинку своєї енергії, віри в ЗСУ та впевненості в Перемозі України 🇺🇦

Завдяки згуртованості всіх учасників акції було зібрано 4250 гривень. На ці кошти було придбано: 30 кг парафіну, ватні диски, з яких було виготовлено 34 набори розпалювачів, запальнички, 12 газових балончиків. До двох гуманітарних штабів Томаківської громади було доставлено 125 окопних свічок.

Це лише маленька частинка наших переживань, любові, душевного тепла і молитов за наших захисників 🩵💛 Все буде Україна 🇺🇦 Разом до Перемоги 🇺🇦

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

06 лютого 2024 року КЗО "ТПАЛ" ДОР" долучився до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Це вже 21 День безпечного Інтернету.

Інтернет надає нам неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування, навчання дистанційно, творчості. Але разом із цим з'явилися поняття кібербезпека, кіберзлочинці, секстинг, онлайн-грумінг тощо.

Тому нині так важливо проводити освітню діяльність про правила поведінки в Інтернеті серед здобувачів освіти, батьків, викладачів, щоб у майбутньому вони правильно та безпечно використовували цей корисний ресурс. Тож єднаймо свої зусилля й разом крокуймо до безпечного Інтернету! #ДеньБезпечногоІнтернету #БезпечнийІнтернет_ПТО_Дніпропетровщина

Мінна безпека

23 січня 2024 року представники ВЗНС Нікопольського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели для учнівської молоді ТПАЛ лекцію з мінної та пожежної безпеки.

Метою заходу є навчання здобувачів освіти ліцею діям в разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Діти вкотре повторили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, пригадали номери телефонів екстрених служб.

Дякуємо співробітникам ДСНС та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! Дотримуйтесь правил безпеки та бережіть себе!

З Днем Соборності України 🇺🇦

До Дня Соборності України в бібліотеці Томаківського професійного аграрного ліцею організовано книжкову виставку «УКРАЇНА СОБОРНА - МОЯ СЛАВНА ДЕРЖАВА" 🇺🇦 Українці об'єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

Пам'ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги! Слава Україні!

#УС_ПТО_Дніпропетровщина #УкраїнаСоборна_ПТО_Дніпропетровщина

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ 🇺🇦

Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму і в цей час на передовій боронять нашу землю.

Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаємо вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі.

Дякуємо кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю!

За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!

Слава Героям! Слава Україні 💙💛

145-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕСЯ

О слово! Будь мечем моїм!

Ні, сонцем стань! Вгорі спинися.

Осяй мій край і розлетися

Дощами судними над ним.

5 грудня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

З Днем волонтера вітаємо людей із широкою душею, сповненою доброти та чуйності! Діяльність волонтера гідна і безкорислива. Бажаємо, щоб за Ваші чисті серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров'я, щастя, любові та довголіття. Бажаємо усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ 🇺🇦

#профтехосвіта #ВсебудеПТО #УС_ПТО_Дніпропетровщина

ПРАЦЮЄМО! НАВЧАЄМОСЬ! ДОПОМАГАЄМО!

Протягом майже двох років колектив та учнівська молодь Томаківського професійного аграрного ліцею готують смачну випічку, плетуть сітки та виготовляють окопні свічки для наших захисників. Все це на передову доставляють волонтери. Запал та невтомність колективу, батьків та здобувачів освіти відкривають нові обрії та наповнюють вірою зсередини.

Здобувачі освіти КЗО "ТПАЛ"ДОР" - це сміливість, щирість і відкритість. Велика вдячність батькам за правильне виховання та підтримку своїх дітей. Важливо, щоб в такій згуртованості ми продовжували працювати кожен на своєму місці, щоб найскоріше ПЕРЕМОГТИ 🇺🇦

#Слава_незламним_ДніпропетровщинаПТО #УС_ПТО_Дніпропетровщина #Миру_тобі_Україно #ВсебудеПТО #профтехосвіта

ПАМ'ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО!

До 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв.

Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої ПЕРЕМОГИ🇺🇦

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору.

21 листопада - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Лише той, хто має Гідність, може претендувати на Свободу. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Заряджені Гідністю і жагою Свободи. Вистояли тоді – переможемо і зараз.

#Бути_Гідним #УС_ПТО_Дніпропетровщина #ВсебудеПТО #УC_ПТО_Дніпропетровщина_Гідність

19 листопада - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Щороку, в третю неділю листопада, в Україні відзначають День працівників сільського господарства. КЗО "ТПАЛ" ДОР" має безпосереднє відношення до цього свята, адже 60 років проводить підготовку кваліфікованих робітників для аграрного сектору держави.

Шановні здобувачі освіти, педагоги, працівники навчального господарства, роботодавці та партнери! Щиро вітаємо вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної землі! Нехай завжди у ваших домівках буде радість і достаток. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій.

ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З ВОЛЕЙБОЛУ

18 листопада у КЗО "ТПАЛ" ДОР" відбулась товариська зустріч з представниками волейбольних команд Ліцею, Преображенки та ВК "Томаківка". Турнір був спрямований на популяризацію та подальший розвиток волейболу, залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності та виявлення кращих спортсменів. Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Працюємо на Перемогу СЛАВА УКРАЇНІ 💙💛 Радо запрошуємо у дружню родину Томаківського професійного аграрного ліцею 💙💛

#УС_ПТО_Дніпропетровщини

ХХХІХ МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ОНЛАЙН-ВИСТАВКА "ОСВІТА ТА КАР'ЄРА - ДЕНЬ СТУДЕНТА 2023"

Участь КЗО "Томаківський професійний аграрний ліцей" ДОР" у проведенні Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України стартап-проєкту «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як елемент повоєнної відбудови України». Захід проводився в рамках Тридцять дев’ятої Міжнародної спеціалізованої онлайн-виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2023». Щиро вдячні за актуальну та важливу інформацію 💙💛

#УС_ПТО_Дніпропетровщини

ЗАСІДАННЯ РАДНИКІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

10 листопада 2023 року відбулось засідання радників учнівського самоврядування. Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області надані рекомендації щодо організації діяльності та планування роботи учнівського самоврядування у 2023-2024 навчальному році. Упродовж засідання всі учасники отримали багато корисної інформації щодо подальшої роботи.

#УС_ПТО_Дніпропетровщина

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

Від щирого серця вітаємо всіх бухгалтерів із професійним святом! Бажаємо, щоб робота завжди приносила вам радість і задоволення! Ви чарівниці у світі цифр, тож нехай ця магія ніколи вас не покидає і допомагає вибудовувати необхідний баланс чисел! Терпіння вам, удачі, гідної зарплати і втілення всіх планів у життя!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

23 Жовтня у Комунальному закладі освіти "Томаківський професійний аграрний ліцей" Дніпропетровської обласної ради" розпочинається Тиждень української писемності та мови 💙💛 Кожен українець повинен усвідомлювати особисту відповідальність за збереження рідного слова перед минулим, сьогоденням і майбутнім! "Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

Бажаємо любові в серці та миру в душі, щастя людського, добробуту в домівках, взаємного розуміння, і щоб українське Слово, з якого почалася Україна, було не примусом, а щирим бажанням кожного із нас. Процвітання нашій Солов’їній та її носіям!

#носійСлова

ТОМАКІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ АГРАРНОМУ ЛІЦЕЮ 60 РОКІВ

02 жовтня 2023 року виповнюється шістдесят років навчальному закладу, що став навіки рідним для багатьох поколінь! За час свого існування ліцей навчив та виховав не одне покоління українців-патріотів та справжніх кваліфікованих робітників! Досягнуті успіхи є результатом творчого підходу і високого професіоналізму всього колективу, освітньої культури і величезного бажання працювати на результат.

Вітаємо всю нашу велику профтехівську родину з ЮВІЛЕЄМ. Бажаємо миру, добра, наснаги, нових професійних злетів та перемог, міцного здоров'я, оптимізму, віри у майбутнє, бути завжди в авангарді освітянської діяльності, успіхів та яскравих перемог в ім 'я України!! ЗІ СВЯТОМ!

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

«Бібліотека – твоя синергія Перемоги!» Щиро вітаємо всіх бібліотекарів із професійним святом! Бажаємо вам творчого натхнення, міцного здоров'я, радості та успіхів у вашій благородній роботі. Гуртуймося та підтримуймо одне одного!

ВИСТАВКА ОСІННІХ ПОРОБОК З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

В переддень свята працівників освіти, колектив Томаківського професійного аграрного ліцею та учнівська молодь поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи кожного вражають оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю та неповторністю. На виставці представлені композиції із овочів та фруктів, яскраві букети, лісові галявинки, чудернацькі тваринки, картини із осіннього листя і це далеко не повний перелік того, що можна побачити. Кожна композиція по-своєму креативна, неповторна, колоритна та вражає своєю самобутністю, розкриваючи талант її автора. Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали!

#УС_ПТО_Дніпропетровщина #ПодякуйПедагогу_ПТО_Дніпропетровщини

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИРУ

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

З 1 ВЕРЕСНЯ

Комунальний заклад освіти "Томаківський професійний аграрний ліцей" Дніпропетровської обласної ради вітає всіх зі святом 1 вересня, з Днем знань!

Перше вересня все ближче,

З кожним роком йдемо вище.

Хоч і важко, та дарма,

Бо без праці знань нема.

"ПРОФТЕХОСВІТА - ВЕКТОР УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ"

Професійна освіта сьогодні, кар'єра завтра...(презентація)

АРХІВ НОВИН

Архів новин 2022 року
Архів новин 2021 року
Архів новин 2020 року
Архів новин 2019 року
Архів новин 2018 року
Архів новин 2017 року
Архів новин 2016 року
Архів новин 2015 року
Архів новин 2014 року
Архів новин 2013 року
Архів новин 2012 року