Томаківський професійний аграрний ліцей запрошує на навчання ...

(для перегляду відео-презентації в контекстному меню обрати команду "Відкрити в новому вікні")

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Державні заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області пропонують здобувачам освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України продовжити навчання на своїй базі доступними можливостями та наявними ресурсами закладів.

Консультації з зазначеного питання можна отримати у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за телефоном 066-575-11-46, а також заповнити анкету за наступним посиланням:

https://forms.gle/Sx3qDFV9Fo7CFDc5A

Разом крокуємо до перемоги!

ПАМ'ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО!

До 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої ПЕРЕМОГИ🇺🇦 Вшануймо пам’ять жертв Голодомору.

21 листопада - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Лише той, хто має Гідність, може претендувати на Свободу. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Заряджені Гідністю і жагою Свободи. Вистояли тоді – переможемо і зараз. #Бути_Гідним #УС_ПТО_Дніпропетровщина #ВсебудеПТО #УC_ПТО_Дніпропетровщина_Гідність

19 листопада - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Щороку, в третю неділю листопада, в Україні відзначають День працівників сільського господарства. КЗО "ТПАЛ" ДОР" має безпосереднє відношення до цього свята, адже 60 років проводить підготовку кваліфікованих робітників для аграрного сектору держави. Шановні здобувачі освіти, педагоги, працівники навчального господарства, роботодавці та партнери! Щиро вітаємо вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної землі! Нехай завжди у ваших домівках буде радість і достаток. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій.

ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З ВОЛЕЙБОЛУ

18 листопада у КЗО "ТПАЛ" ДОР" відбулась товариська зустріч з представниками волейбольних команд Ліцею, Преображенки та ВК "Томаківка". Турнір був спрямований на популяризацію та подальший розвиток волейболу, залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності та виявлення кращих спортсменів. Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! Працюємо на Перемогу СЛАВА УКРАЇНІ 💙💛 Радо запрошуємо у дружню родину Томаківського професійного аграрного ліцею 💙💛 #УС_ПТО_Дніпропетровщини

ХХХІХ МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ОНЛАЙН-ВИСТАВКА "ОСВІТА ТА КАР'ЄРА - ДЕНЬ СТУДЕНТА 2023"

Участь КЗО "Томаківський професійний аграрний ліцей" ДОР" у проведенні Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України стартап-проєкту «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як елемент повоєнної відбудови України». Захід проводився в рамках Тридцять дев’ятої Міжнародної спеціалізованої онлайн-виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2023». Щиро вдячні за актуальну та важливу інформацію 💙💛 #УС_ПТО_Дніпропетровщини

ЗАСІДАННЯ РАДНИКІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

10 листопада 2023 року відбулось засідання радників учнівського самоврядування. Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області надані рекомендації щодо організації діяльності та планування роботи учнівського самоврядування у 2023-2024 навчальному році. Упродовж засідання всі учасники отримали багато корисної інформації щодо подальшої роботи. #УС_ПТО_Дніпропетровщина

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

Від щирого серця вітаємо всіх бухгалтерів із професійним святом! Бажаємо, щоб робота завжди приносила вам радість і задоволення! Ви чарівниці у світі цифр, тож нехай ця магія ніколи вас не покидає і допомагає вибудовувати необхідний баланс чисел! Терпіння вам, удачі, гідної зарплати і втілення всіх планів у життя!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

23 Жовтня у Комунальному закладі освіти "Томаківський професійний аграрний ліцей" Дніпропетровської обласної ради" розпочинається Тиждень української писемності та мови 💙💛 Кожен українець повинен усвідомлювати особисту відповідальність за збереження рідного слова перед минулим, сьогоденням і майбутнім! "Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. Бажаємо любові в серці та миру в душі, щастя людського, добробуту в домівках, взаємного розуміння, і щоб українське Слово, з якого почалася Україна, було не примусом, а щирим бажанням кожного із нас. Процвітання нашій Солов’їній та її носіям! #носійСлова

ТОМАКІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ АГРАРНОМУ ЛІЦЕЮ 60 РОКІВ

02 жовтня 2023 року виповнюється шістдесят років навчальному закладу, що став навіки рідним для багатьох поколінь! За час свого існування ліцей навчив та виховав не одне покоління українців-патріотів та справжніх кваліфікованих робітників! Досягнуті успіхи є результатом творчого підходу і високого професіоналізму всього колективу, освітньої культури і величезного бажання працювати на результат. Вітаємо всю нашу велику профтехівську родину з ЮВІЛЕЄМ. Бажаємо миру, добра, наснаги, нових професійних злетів та перемог, міцного здоров'я, оптимізму, віри у майбутнє, бути завжди в авангарді освітянської діяльності, успіхів та яскравих перемог в ім 'я України!! ЗІ СВЯТОМ!

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

«Бібліотека – твоя синергія Перемоги!» Щиро вітаємо всіх бібліотекарів із професійним святом! Бажаємо вам творчого натхнення, міцного здоров'я, радості та успіхів у вашій благородній роботі. Гуртуймося та підтримуймо одне одного!

ВИСТАВКА ОСІННІХ ПОРОБОК З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

В переддень свята працівників освіти, колектив Томаківського професійного аграрного ліцею та учнівська молодь поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи кожного вражають оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю та неповторністю. На виставці представлені композиції із овочів та фруктів, яскраві букети, лісові галявинки, чудернацькі тваринки, картини із осіннього листя і це далеко не повний перелік того, що можна побачити. Кожна композиція по-своєму креативна, неповторна, колоритна та вражає своєю самобутністю, розкриваючи талант її автора. Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! #УС_ПТО_Дніпропетровщина #ПодякуйПедагогу_ПТО_Дніпропетровщини

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИРУ

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

З 1 ВЕРЕСНЯ

Комунальний заклад освіти "Томаківський професійний аграрний ліцей" Дніпропетровської обласної ради вітає всіх зі святом 1 вересня, з Днем знань! Перше вересня все ближче, З кожним роком йдемо вище. Хоч і важко, та дарма, Бо без праці знань нема.

"ПРОФТЕХОСВІТА - ВЕКТОР УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ"

Професійна освіта сьогодні, кар'єра завтра...(презентація)

АРХІВ НОВИН

Архів новин 2022 року
Архів новин 2021 року
Архів новин 2020 року
Архів новин 2019 року
Архів новин 2018 року
Архів новин 2017 року
Архів новин 2016 року
Архів новин 2015 року
Архів новин 2014 року
Архів новин 2013 року
Архів новин 2012 року