УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

2018

Учениця III курсу Федорченко Сніжана стала переможцем II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів ПТНЗ Дніпропетровської області.

2017

14 січня учениця II курсу Ротару Альона взяла участь у III етапі Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Дніпропетровської області, яка відбулася у м.Дніпро.

2016

Учень I курсу Фоменко Олег прийняв участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів ПТНЗ та зайняв почесне II місце.

Учениця II курсу Ротару Альона прийняла участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів ПТНЗ з історії та зайняла почесне II місце.

15 грудня Олег прийняв участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з екології серед учнів ПТНЗ Дніпропетровської області, яка відбулася у м.Дніпро із захистом проекту "Шкідливо чи безпечно?", про вплив харчових добавок на організм людини.

2014

4 грудня учениця I курсу Білик Карина зайняла II місце у обласній он-лайн олімпіаді з історії серед учнів ПТНЗ.

2013

13 січня учениця II курсу Коваленко Надія приймала участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з екології серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Дніпропетровської області, яка відбулася у м.Дніпропетровськ, показавши 30 результат (56,2 бали) з 57 учасників.