УЧНІВСЬКІ АКЦІЇ

- Акція «Доброго ранку, ветеране»

- Акція «Ветеран живе поруч»

В Томаківському ліцеї працюють волонтерські загони.

Традиційними заходами в діяльності волонтерів є проведення операцій "Доброго ранку, ветеране”, Від серця до серця”, трудові десанти по наданню посильної допомоги ветеранам війни та людям похилого віку мікрорайону ліцею в підготовці до зимового періоду, у проведенні весняно-польових робіт.

Активно співпрацюють волонтери ліцею з Радою ветеранів та робітниками краєзнавчого музею.

показати фото

- Акція «Обеліск»

Учні ліцею продовжують щорічне шефство щодо збереження існуючих пам’ятників: меморіал загиблим воїнам та пам’ятник Герою Рядянського Союзу Колесніку Павлу Антоновичу в с.Катьощино Томаківського району.

показати фото

- Акція «Пам'ять»

Учні ліцею кожного року беруть участь у створенні та покладанні «Герлянди Слави» з нагоди вшанування пам’яті загиблим воїнам в Великій Вітчизняній війні та вшановують пам’ять воїнам-афганцям

показати фото

- Акція «Допоможемо разом»

Федоренко Назар Станіславович – учень випускник ліцею 2013 року. Назар три роки навчався в ліцеї і здобув кваліфікацію «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», по закінченню навчального закладу пішов до лав Збройних сил України, бо завжди мріяв бути військовим. Як боєць контрактної служби, в січні 2014 року був направлений охороняти аеродром в м. Дніпропетровськ, а згодом опинився в зоні АТО. 7 серпня під Амвросіївкою він був тяжко поранений. Куля снайпера серйозно пошкодила внутрішні органи. За його життя боролися лікарі Дніпропетровської лікарні ім. Мечнікова, а згодом він був направлений у Київський шпиталь на лікування, де знаходиться на даний час і проходить реабілітацію.

Учнівська рада ліцею вийшла з пропозицією допомогти родині Назара. Лідерами учнівського самоврядування були виготовлені листівки та проведена учнівська акція «Допоможемо разом», в результаті якої була надана матеріальна допомога на розрахунковий рахунок рідних.

Слава героям України!

показати фото

- Акція «Подаруй іграшку дитині дитячого будинку «Антошка»»

Учні Томаківського професійного аграрного ліцею взяли шефство над малюками дитячого будинку «Антошка» м. Краматорськ. Всіх стурбувала доля цих дітей і тому органами учнівського самоврядування було вирішено провести акцію «Подаруй іграшку дитині дитячого будинку «Антошка»». Всі учні підтримали це рішення і протягом вересня активно приносили іграшки малюкам. До цієї акції також приєдналися і працівники ліцею. З дитячим будинком налагоджено зв’язок. Учнівським колективом, на чолі з головою учнівського самоврядування Капто Іваном, іграшки були направлені за місцем призначення.

показати фото

Екологічні акції

- Акція «Чистий четвер»

показати фото

- Акція «Здай макулатуру – збережи дерево»

показати фото

- Акція «Зелена толока»

показати фото

- Акція «Парад троянд»

показати фото

Формування здорового способу життя

- Акція «16 днів проти насильства в сім’ї»

Метою акції є широке інформування учнівської молоді та батьків з цієї проблематики, а завданням - навчити дітей правилам безпечної поведінки.

показати фото

- Акція «Міняю цигарку на цукерку»

Метою акції є пропагування здорового способу життя.

показати фото