УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

2019

02 квітня учень 3-го курсу ФОМЕНКО ОЛЕГ зайняв I місце в обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку серед здобувачів освіти Дніпропетровської області.

2018

У березні учениця IІІ курсу Ротару Альона зайняла призове III місце у обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку серед учнів ПТНЗ.

2017

У березні учениця IІІ курсу Гуськова Аліна зайняла I місце у обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку серед учнів ПТНЗ.

2016

24 березня учениця IІІ курсу Віноградова Яна зайняла I місце у обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку серед учнів ПТНЗ.

2015

26 березня учениця IІІ курсу Левада Наталя зайняла I місце у обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку серед учнів ПТНЗ.

3-14 травня у с.Шев’якіно Васильківського району проводився II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

Грабовський Олександр за ідсумками теоретичної та практичної частини конкурсу зайняв I-е місце і був нагороджений дипломом I ступеня (керівники: Оксенюк О.В. – викладач спецдисциплін, Максимов О.О. – майстер в/н)

20-21 травня на базі ліцею проводився II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»».

За підсумками теоретичної та практичної частини конкурсу Маковоз Станіслав зайняв I-е місце і був нагороджений дипломом I ступеня (керівник Панченко В.П. – інструктор з водіння автомобіля)

2014

27 березня учениця III курсу Коваленко Надія зайняла II місце на обласній олімпіаді з предмета «Бухгалтерський облік» серед учнів ПТНЗ, набравши 43 бали (керівник: Краснокутська В.Г.- викладач спецдисциплін).

23-24 квітня на базі Солонянського професійного аграрного ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Учень 3-го курсу Манзюк Олександр за підсумками конкурсу отримав почесне II місце і був нагороджений дипломом та цінним подарунком (керівник: Жовнірчук С.П. – майстер виробничого навчання).

2013

25 квітня учень 3-го курсу Семенюк Роман прийняв участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який відбувся у смт Щорськ.