НАВЧАЛЬНІ ГРУПИ

Група №10

Класний керівник: Краснокутська Валентина Георгіївна

Майстри в/н: Бєлєвцева Тетяна Миколаївна, Ткаченко Ольга Володимирівна

Професія: «Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (термін навчання - 3 роки)

Група №12

Класний керівник: Козиряцька Вікторія Петрівна

Майстер виробничого навчання: Гардер Алла Федосіївна

Професія: «Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (термін навчання - 3 роки)

Група №11

Майстер виробничого навчання: Єгорова Марина Олександрівна

Професія: «Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (термін навчання - 3 роки)

Група №111

Класний керівник: Рябоволенко Анатолій Миколайович

Майстри виробничого навчання: Жовнірчук Станіслав Петрович, Манзюк Олександр Олександрович

Професія: «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»), слюсар- ремонтник, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»
(термін навчання - 3 роки)

Група №112

Класний керівник: Онопрієнко Віктор Володимирович

Майстри виробничого навчання: Максимов Олег Олександрович, Дмитриченко Віктор Іванович

Професія: «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»), слюсар- ремонтник, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»
(термін навчання - 3 роки)

Група №113

Класний керівник: Каряка Надія Антонівна

Майстри виробничого навчання: Баба Євгеній Михайлович, Іванченко Вадим Петрович

Професія: «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»), слюсар- ремонтник, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»
(термін навчання - 3 роки)

Група №23

Класний керівник: Орлов Володимир Олександрович

Майстер виробничого навчання (інструктор з водіння автомобіля): Панченко Володимир Петрович

Професія: «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1»), водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»
(термін навчання - 1 рік)