НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Томаківський професійний аграрний ліцей близько10 років співпрацює у напрямку ступеневого навчання з Нікопольським аграрним коледжем Дніпропетровського державного аграрного університету.

Кращі учні продовжують навчання за державним замовленням у Дніпропетровському державному аграрному університеті та у Таврійській державній академії за напрямком: «Механізація сільського господарства».

На базі нашого закладу проводить навчання за спеціальностями «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік» та «Розробка програмного забезпечення» коледж Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» (МІДМУ «КПУ»). Учні ліцею паралельно з навчанням у нашому закладі навчаються у коледжі і отримують з дипломом кваліфікованого робітника диплом «молодшого спеціаліста» державного зразка. Після закінчення навчання випускники мають можливість продовжити навчання у МІДМУ «КПУ» одразу з третього курсу.

Також учні нашого закладу мають змогу по ступеневому напрямку навчатись у Дніпродзержинському технологічному коледжі Дніпродзержинського державного технічного університету за напрямками: «Фінанси і кредит» та «Маркетингова діяльність».